Reality Mix - katalóg 100 399 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Oáza pokoja, nadštandardný dom s rodinným wellness navrhnutý arch. Drahovským, iba 12km od Košíc

Ždaňa, Ždaňa

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:Info v kancelárii
Číslo zákazky:REALITYMIX-20898
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:178 m2
Úžitková plocha:290 m2
Plocha parcely:700 m2
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; autobus
Komunikácia:asfaltová
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové
Ostatné rozvody:Satelit; Káblové rozvody; Ostatné rozvody
Vložené:04.06.2018
Upravené:05.06.2018
 

Exkluzívne Century 21 a Martin Bilý ponúkajú na predaj nadštandardný rodinný dom v tichej lokalite dedinky v blízkom okolí Košíc.
Tento kompletne zariadený rodinný dom so záhradou a wellness je jedinečný svojou atmosférou, ktorú je možné pomenovať dvoma slovami „oáza pokoja“. Výnimočnú architektúrou, čo po stránke designu ale aj dispozičného riešenia, dôkladne premyslel bývalý „hlavný architekt mesta Košice“ Ing. arch. Martin Drahovský, držiteľ najvyššieho architektonického ocenenia na Slovensku. Úchvatná záhrada navrhnutá záhradným architektom, vytvára v zadnej časti pozemku privátnu oddychovú zónu s rodinným wellness, s krytým sedením pri krbe a výhľadom na jazierko.
Na rovinatom 700 m2 pozemku, je postavený rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 240 m2 a wellness zóna s plochou 52 m2.
Rodinný dom bol v roku 2002, na základe novo-navrhnutej architektúry a projektovej dokumentácie, dôkladne, od základov až po strechu zrekonštruovaný, vrátane sietí, zateplenia, rozvodov a celého vybavenia. Pôdorysne má dve nadzemné podlažia, suterén a úložný priestor pod strechou.
Významné prvky, ako krb z mramoru a pieskovca a kamenný mramorový oblúk na vstupe do kuchyne boli navrhnuté a vytvorené akademickým sochárom. Výnimočný je aj pohľad zo zimnej záhrady na upokojujúce stromy a jazierko. Rozsiahle priestory suterénu sú využité na práčovňu, dielňu, hraciu miestnosť pre deti a vinnú pivnicu.
Značkové technické vybavenie domu obsahuje: klimatizáciu na každom poschodí, kompletné zabezpečenie objektu s alarmom a kamerovým systémom s diaľkovým prístupom, satelitný systém s rozvodmi, pripojenie na internet linkou DSL vrátane Mágia, počítačovú sieť, videovrátnik, plynový kondenzačný kotol značky Buderus so zásobníkom vody John Wood, vonkajšie osvetlenie záhrady a chodníkov.
Aj rodinná wellness zóna, je ako inak osadená značkovými zariadeniami a kvalitnými materiálmi. Nachádza sa v nej priestranná jacuzzi s možnosťou sledovania filmov na premietacom plátne, klasická fínska sauna, soľná sauna s vyhrievaním sedadiel a soľným vodopádom a farebným osvetlením, samostatná sprcha, šatňa s prezliekarňou, toaleta, celá zóna je priestorovo ozvučená a na osvieženie slúži bar, v ktorom je zabudovaná chladnička a osadený drez.
Pod krytým prístreškom, ktorý plynule nadväzuje na dom, sú vytvorené dve parkovacie státia.
Dedinka vzdialená 12 km od Košíc, je známou archeologickou lokalitou a okrem iného jej okolie ponúka možnosť regenerácie v okolitých Slanských vrchoch, cykloturistiku, letné kúpanie v prírodnom kúpalisku, ochutnávky vína, rybolov a jazdu na koni. Prístup do mesta je autom do 15 minút alebo prímestskou dopravou.
Tento originálne riešený dom je určený pre náročných klientov, ktorí milujú nadštandardné bývanie s oázou pokoja a relaxu v okolitom prostredí.
V prípade Vášho vážneho záujmu, Vás budeme veľmi radi sprevádzať pri prehliadke tejto výnimočnej nehnuteľnosti.
Prosím kontaktujte ma na telef. čísle: Martin Bilý 0905 331 603

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: