Reality Mix - katalóg 95 825 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Exkluzívne na predaj rodinný dom s wellness zónou v Ždani

Hlavná, Košice - Staré Mesto

Cena:290 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-20898
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:178 m2
Úžitková plocha:290 m2
Plocha parcely:700 m2
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; autobus
Komunikácia:asfaltová
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové
Ostatné rozvody:Satelit; Káblové rozvody; Ostatné rozvody
Vložené:04.06.2018
Upravené:26.09.2018
 

Century 21 a Martin Bilý ponúkajú na predaj nadštandardný rodinný dom v tichej lokalite dedinky Ždaňa len 15 min od mesta Košice.
Tento kompletne zariadený rodinný dom so záhradou a wellness je jedinečný svojou úžasnou atmosférou. Záhrada navrhnutá záhradným architektom, vytvára v zadnej časti pozemku privátnu oddychovú zónu s rodinným wellness, s krytým sedením pri krbe a výhľadom na jazierko.
Na rovinatom 700 m2 pozemku, je postavený rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 240 m2 a wellness zóna s plochou 52 m2.
Rodinný dom bol v roku 2002, na základe novo-navrhnutej architektúry Ing. arch. Martinom Drahovským, dôkladne, od základov až po strechu zrekonštruovaný, vrátane sietí, zateplenia, rozvodov a celého vybavenia. Pôdorysne má dve nadzemné podlažia, suterén a úložný priestor pod strechou.
Významné prvky, ako krb z mramoru a pieskovca a kamenný mramorový oblúk na vstupe do kuchyne boli navrhnuté a vytvorené akademickým sochárom. Výnimočný je aj pohľad zo zimnej záhrady na upokojujúce stromy a jazierko. Rozsiahle priestory suterénu sú využité na práčovňu, dielňu, hraciu miestnosť pre deti a vinnú pivnicu.
Značkové technické vybavenie domu obsahuje: klimatizáciu na každom poschodí, kompletné zabezpečenie objektu s alarmom a kamerovým systémom s diaľkovým prístupom, satelitný systém s rozvodmi, pripojenie na internet linkou DSL vrátane Mágia, počítačovú sieť, videovrátnik, plynový kondenzačný kotol značky Buderus so zásobníkom vody John Wood, vonkajšie osvetlenie záhrady a chodníkov.
Aj rodinná wellness zóna, je osadená značkovými zariadeniami a kvalitnými materiálmi. Nachádza sa v nej priestranná jacuzzi s možnosťou sledovania filmov na premietacom plátne, klasická fínska sauna, soľná sauna s vyhrievaním sedadiel a soľným vodopádom a farebným osvetlením, samostatná sprcha, šatňa s prezliekarňou, toaleta, celá zóna je priestorovo ozvučená a na osvieženie slúži bar, v ktorom je zabudovaná chladnička a osadený drez.
Pod krytým prístreškom, ktorý plynule nadväzuje na dom, sú vytvorené dve parkovacie státia.
Dedinka Ždaňa vzdialená 12 km od Košíc, je známou archeologickou lokalitou a okrem iného jej okolie ponúka možnosť regenerácie v okolitých Slanských vrchoch, cykloturistiku, letné kúpanie v prírodnom kúpalisku, ochutnávky vína, rybolov a jazdu na koni.
Tento originálne riešený dom je určený pre klientov, ktorí milujú nadštandardné bývanie s oázou pokoja a relaxu v okolitom prostredí.
V prípade Vášho vážneho záujmu, Vás budeme veľmi radi sprevádzať pri prehliadke tejto výnimočnej nehnuteľnosti.
Prosím kontaktujte ma na telef. čísle: Martin Bilý 0905 331 603

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: