Reality Mix - katalóg 97 091 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

na predaj chalupa, Zákamenné

Zákamenné

Cena:39 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-034-N04782
Zastavaná plocha:60 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:0
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Vložené:01.11.2018
Upravené:11.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj chalupu v obci Zákamenné. Chalupa má prekrytú verandu so sedením, veľkú spoločenskú miestnosť so sedacou časťou, jedálenským stolom, krbom a prechodom do kuchynky. V kuchynke sa nachádza menšia linka a sporák na pevné palivo. Na prízemí sa ešte nachádza jedna spálňa a sociálna miestnosť s umývadlom, sprchou a bojlerom na teplú vodu.
Na poschodí sa nachádzajú 2 izby, jedna so 6 a jedna so 4 lôžkami. V chalupe sa nenachádza WC. Suché WC je umiestnené vo vedľajšej drevárni. V chalupe je možné vybudovať WC a na pozemok umiestniť žumpu, alebo septik.
Chalupa bola postavená v roku 1990, rozmery cca 10 x 6 m, základ je betónový, stavba je postavená z tehál a kvádri, okná drevené + okenice. Interiér je obložený tatranským obkladom. Strecha je sedlová pokrytá plechom. Chalupa je napojená na elektrinu, má vlastnú studňu s čerpadlom, odpad je riešený trativodom.
Vedľa chalupy je postavená drevená stavba s rozmermi 9 x 5 m, ktorej jedna časť je obývateľná a jedna slúži ako dreváreň, kde sa tiež nachádza suché WC. Obývateľná časť je nanovo zrekonštruovaná, s novým nábytkom a zatiaľ nepoužívaná. Nachádza sa tu kuchynská linka, dve poschodové postele a sedenie. Kúrenie – krbové kachle. Strecha je sedlová.
Ku pozemku na ktorom stavby stoja zatiaľ nevedie žiadna cesta, ale v okolí sa budujú rodinné domy, takže v blízkej budúcnosti sa bude budovať cestná komunikácia.
V prípade, že hľadáte chalupu v tichom a peknom prostredí, tak neváhajte a zavolajte hneď.
POTREBUJETE POMÔCŤ S HYPOTÉKOU? Neviete si vybrať banku? vyplňte formulár a viete na čom ste:
http://hypoteka.remax-slovakia.sk/hypoteky?tab=formular&s=547d6eab149e6ce38e00c63282d7585f#hypocalc
Zabezpečujeme zdarma financovanie formou úveru a kompletný právny a popredajný servis.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Bukna Peter

GSM: 0903 113 848

E-mail: peter.bukna@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: