Reality Mix - katalóg 97 182 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na predaj, polyfunkčný objekt, prevádzková budova, kancelárie

Podjavorinskej, 53501, Vrútky

Cena:450 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-013-N01663
Celková plocha:642 m2
Počet poschodí:2
Počet miest na parkovanie:9
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Účel budovy:Iný
Prevádzková plocha:590 m2
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Kúrenie:Ústredné - plynové
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Satelit; Kablové rozvody
Vložené:02.05.2018
Upravené:18.09.2018
 

RE/MAX EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Polyfunkčný objekt, ktorý tvoria dve budovy s vlastným parkoviskom. Celková úžitková plocha cca 590 m2. V súčasnosti budovy slúžia na prevádz kovanie obchodných priestorov, kancelárskych priestorov, čistiarne, autoškoly ( učebňa, administratíva). V podkroví každej budovy sa nachádza obytný priestor (byt). Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Martinom a Vrútkami.
Budova č. 1:
Stavba je tehlová, pozostávajúca z dvoch nadzemných podlaží a prízemia, kompletne zrekonštruovaná, nová strecha, nové rozvody elektriny, kúrenia a sanity, kolaudovaná v r. 2005, zastavaná plocha cca 170 m2, napojená na všetky siete, rýchly optický internet. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Centrálny plynomer a elektromer je spoločný pre obidve budovy ale každé poschodie má samostatné okruhy energií a ovládania vykurovania. Vstup na vlastné parkovisko k objektom je z dvoch strán, od hlavnej cesty (Ul. 1. čsl brigády) a druhý od Ul. Podjavorinskej, kde je aj prístup k dvojgaráži s otváraním na diaľkové ovládanie.
Dispozičné riešenie: Na prízemí sa nachádza prevádzka čistiarne, obchodu, autoškoly (učebňa) + kotolňa, kancelárie a sociálne zariadenia. Na prvom poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, ktoré pozostávajú z troch kancelárií o rozlohe 20, 25 a 50 m2, zasadačky s kuchynkou a sociálnych zariadení. Dve veľké kancelárie sú klimatizované. Všetky kancelárie a zasadačka sú vybavené počítačovou sieťou s rýchlym internetom s optickým pripojením. Podkrovie tvorí nadštandardný priestranný 4 izbový byt (130 m2).
Budova č. 2:
Dispozičné riešenie: prízemie tvorí jedna veľká miestnosť – bazár + sklad, kancelária autoškoly, kotolňa, sociálne zariadenie a dvojgaráž. V podkroví sa nachádza 2 izbový byt. Zastavaná plocha je 179 m2.
Súčasťou objektu je súkromné parkovisko pre 9 osobných automobilov + 2 v garáži. Mesačné náklady na obidve budovy sú cca 700 EUR, Objekty sú postavené na pozemku o rozlohe 642 m2.
Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia, nakoľko všetky priestory sú prenajaté s možnosťou pokračovať v nájomných zmluvách, čo zabezpečí novému majiteľovi istý príjem z nájmu.
Viac fotiek a bližšie informácie Vám poskytneme v RK.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kuželová Miroslava

GSM: +421 905 836 326

E-mail: miroslava.kuzelova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: