Reality Mix - katalóg 97 189 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

REZERVOVANÉ! Predaj stavebný pozemok Vinodol.

Vinodol

Cena:69 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02006
Celková plocha:7200 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; autobus
Komunikácia:asfaltová
Občianska vybavenosť:Škôlka; Pošta; Supermarket
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Plyn:Individuálne
Kúrenie:Lokálne - plynové
Vložené:07.07.2017
Upravené:24.09.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rozľahlý pozemok z časti v intraviláne obce Vinodol (cca 27á) a 45á v extraviláne (viď posledné foto). Na pozemku sa nachádzajú 2 rodinn é domy. Jeden z nich je poschodový, určený k rekonštrukcii (nevyhnutná oprava strechy a odporúčaná výmena okien). Disponuje 6 izbami. Na prízemí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Na prvom poschodí sú 3 miestnosti, z dvoch je východ na balkón. V dome je zavedená voda, elektrina; odpad je riešený septikom. Tento dom je v súčasnosti síce obývateľný, avšak len pre menej náročného klienta, keďže bol postavený v 70. rokoch.
Druhý dom je sedliackeho charakteru postavený z nepálenej tehly, bez známok statického poškodenia. V prípade rozdelenia parcely na menšie stavebné pozemky (cca 3x7á) je predpoklad jeho zbúrania.
Celková výmera pozemku (72á) ponúka široké možnosti jeho využitia.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Nagy Štefan

GSM: 0907771005

E-mail: stefan.nagy@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: