Reality Mix - katalóg 100 469 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Exkluzívne !! predaj rodinný dom Veľký Cetín, Nitra 13 km

Veľký Cetín

Cena:76 000 EUR
za nehnuteľnosť
Poznámka k cene:+ dohoda
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02209
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:0
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:413 m2
Úžitková plocha:160 m2
Plocha parcely:794 m2
Vložené:20.07.2018
Upravené:20.07.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Cetín 13 km od Nitry. Dom sa nachádza na 8 árovom rovinatom pozemku. Bol postavený v 60tych rokoch z pálenej te hly, prístavba v 70tych rokoch. Dispozičné riešenie domu: 2x chodba, 5 izieb, 2x kúpeľňa, 1x WC, 2x špajza so vstupom na povalu, 2x priestranná pivnica. Do domu je zavedený plyn, má taktiež vlastnú studňu, v obci je zavedený vodovod, kanalizácia je v štádiu výstavby. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom je v pôvodnom stave. Na pozemku sa nachádza i murovaná garáž s nadstavbou využiteľnou taktiež na bývanie. Prístup k pozemku je i zo zadnej strany po asfaltovej ceste. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko... Veľmi dobré autobusové spojenie s krajským mestom Nitra, zastávka autobusu vzdialená cca 20 m. Kúpa zariadenia po dohode s majiteľom. Dom je bez tiarch, ihneď voľný k nasťahovaniu.
Cena 76.000,- € + dohoda
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Vencel Juraj

GSM: 0911 506 503

E-mail: juraj.vencel@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: