Reality Mix - katalóg 95 825 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj pozemok Štitáre

Štitáre

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:Na požiadanie
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02086
Celková plocha:664 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; MHD; autobus
Komunikácia:asfaltová
Občianska vybavenosť:Škôlka; Supermarket
Vložené:11.01.2018
Upravené:29.06.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Štitáre pri Nitre. Pozemok s výmerou 664 m2 sa nachádza na rozhraní extravilánu a intravilánu, čo umožňuje pripojiť sa na elektrinu a obecný vodovod. Parcela je orientovaná na juhovýchod, s pekným výhľadom. Pozemok nepravidelného tvaru je špecifický, extra svahovitý a určený pre výstavbu nehnuteľnosti architektonicky navrhnutej individuálne na danú parcelu (viď vizualizáciu prípadného projektu v priložených fotkách). Pre tieto parametre pozemku nie je odporúčaná výstavba klasického rodinného domu, resp. bungalovu, ale na výstavbu neštandardnej (výnimočnej) nehnuteľnosti osadenej do výrazne svahovitého terénu.
Prístupová cesta po okraj pozemku je asfaltová, následne je spevnená, kamenistá (vedie do chatovej oblasti).
V obci je nasledovná občianska vybavenosť: obecný úrad, obchod, škôlka, MHD.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Nagy Štefan

GSM: 0907771005

E-mail: stefan.nagy@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: