Reality Mix - katalóg 94 478 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj 4 izbová novostavba bungalov Nitra-Štitáre

Štitáre

Cena:135 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02257
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:0
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:128 m2
Úžitková plocha:109 m2
Plocha parcely:350 m2
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Pošta; Supermarket
Elektrina:Elektro - 120 V; Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Telekomunikácie:Internet
Plyn:Individuálne
Kúrenie:Lokálne - plynové
Odpad:Kanalizácia;
Ostatné rozvody:Káblové rozvody; Ostatné rozvody
Vložené:08.10.2018
Upravené:25.10.2018
 

Pre všetkých ľudí, ktorí by radi skĺbili súkromie a komfort bývania v rodinnom dome s pohodlím bývania v byte sme pripravili 4 izbový samostatne stojaci bungalov na menšom pozemku. Ku každému domu prislúcha spevnené parkovacie miesto o veľkosti 40 m2 a terasa.
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v lokalite "Lúčna Stráň" výstavbu rodinných domov, typu bungalov v mestskej časti Nitra – Štitáre, dosah MHD.
Ide o novovybudovanú lokalitu ako stvorenú na pokojné bývanie s kompletnými inžinierskymi sieťami (voda, elektrina, plyn, kanalizácia, optický kábel), pričom areál bude disponovať aj novou asfaltovou cestou, verejným osvetlením a kamerovým systémom.
Môžete si vybrať z viacerých veľkostí pozemkov o rozlohe od 309 m2 do 473 m2.
Prízemní murovaný dom EASY je 4 izbový postavený z kvalitných materiálov (YTONG) zo zastavanou plochou 128,6m2 + terasa o veľkosti 22,25 m2, úžitková plocha 109 m2.
Cena domu s pozemkom a s terasou je od 135 900,- € v štádiu holodom. V prípade záujmu sa dom dokončí podľa Vašich predstáv vrátane aj možnej miernej úpravy dispozície domu.
V blízkosti tejto lokality je škôlka, potraviny, obecný úrad, zastávka MHD, vynikajúca poloha na turistiku a cyklotúry. Dobrá dostupnosť do Nitry 5 km a do Zlatých Moraviec 15 minút autom.
Kompletné informácie Vám radi poskytneme na t.č. 0905 632 675. Zabezpečíme Vám aj financovanie domu našim finančným špecialistom, za najlepších podmienok pre vás bezplatne.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fabianová Diana

GSM: 0905632675

E-mail: diana.fabianova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: