Reality Mix - katalóg 99 574 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDAJ: veľký byt v rodinnom dome, NOVOSTAVBA Šenkvice

Šenkvice

Cena:199 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01474
Dispozícia bytu:5-izb.
Podlažia v dome:1
Počet podlaží v dome:2
Celková podlahová plocha:169 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Vlastníctvo:osobné
Vložené:07.05.2018
Upravené:18.09.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 6 izbový byt v rodinnom dome len s dvomi samostatnými bytovými jednotkami veľkej veľkostnej kategórie s možnosťou využitia na dvojgenera čné bývanie.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti Vám vieme zabezpečiť stále výhodné financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru podľa pôvodných podmienok bánk. Ponuka financovania je časovo limitovaná.
Byt sa nachádza v zástavbe novostavieb v lokalite Stráň sv. Urbana II v obci Šenkvice, ktorá je najväčšou vinohradníckou obcou v Malokarpatskom regióne. Za oplotením pozemkov sú vinice, ktoré už patria do modranského katastra. Z dôvodu zachovania charakteru vinárskej lokality tu dlhodobo nie je plánovaná žiadna výstavba a tak nič neprekáža krásnemu výhľadu na Malé Karpaty z terasy bytu.
Dvojbungalov s dvomi bytovými jednotkami - Každý byt má samostatnú strechu, samostatný vodomer, elektromer.
Byty sú oddelené nosnými múrmi a nadštandardnou odhlučnenou izoláciou.
Byt 4+2 izby (6 izbový)
Úžitková plocha: 169,27 m2 (z toho 47 m2 podkrovie)
Zastavaná plocha: 139 m2
Pozemok celkom: 488 m2
Parkovacie státie: 2
Vchod do bytu je situovaný priamo zo stojiska. Zo zádveria sa vchádza do priestranného presvetleného šatníka.
Obývacia izba o výmere 42m2 je spojená s otvorenou kuchyňou s veľkým neštandardným oknom, z ktorého výhľad na Malé Karpaty je jedným z bonusov tohto bytu. Do kuchyne je privedený plyn na varenie alebo pečenie. Z obývacej izby sa vychádza na prekrytú svetlú terasu. Tá ponúka alternatívu možnosti zasklenia a vytvorenia ďalšieho priestoru na napr. jedálenský kút alebo zimnú záhradu. Z tejto časti bytu je priamy výhľad na Malé Karpaty, ktorému nebráni žiadna ďalšia stavba. Hranice pozemku sú súčasne hranicami katastra vinohradníckej oblasti Modra a susedia priamo s vinicami.
Ďalšou špecialitou tohto bytu sú zvýšené stropy v obývacej izbe. Vytvárajú možnosti sadrokartonových podhľadov, svetelných rámp či nadštandardných visiacich lustrov.
Jednotlivé priestory nočnej časť prízemia s vchodom z obývačky spája chodba. Nočnú časť tvorí: rodičovská spálňa so samostatnou kúpeľňou s vaňou, WC a umývadlom orientovaná do predného dvora. Dve detské izby o výmere každá cca 15 m2 sú situované do zadnej časti domu. V každej z nich je priestor na vstavané skrine. K detským izbám patrí ďalšia kúpeľňa s obdĺžnikovým sprchovým kútom so vpusteným zabudovaným odtokom, dvoma umývadlami a WC. V tejto miestnosti je priestor aj na pračku, sušičku a ohrievač na teplú vodu.
Z obývacej izby je špecifickým spôsobom a to čiastočným uložením schodov na stene vedené otvorené schodište na druhé poschodie.
Druhé poschodie je riešené formou podkrovia o svetlej výške min.1,2 a max. 2,3. Tvoria ju dve samostatné izby s výmerami každá cca 20 m2. Pri špecifickom riešení nábytku sú tieto priestory plnohodnotnými miestnosťami na bývanie pre mladších, samostatnejších členov rodiny. Presvetlenie týchto podkrovných miestností je zabezpečené dvoma strešnými oknami v každej miestnosti. Priestor medzi nimi o výmere 7 m2 je ideálnym úložným miestom. Vykurovanie poschodia je zabezpečené teplovzdušnými konvektormi, ktoré šetria plochu a sú energeticky úsporné. Príprava na klimatizáciu je samozrejmosťou.
V byte je podlahové elektrické vykurovanie s regulátorom tepla v každej miestnosti zvlášť. Teplá voda je zabezpečená ohrievačom vody. V každej miestnosti je kabeláž na televízor a internet. Samozrejmosťou je vývod vody na fasáde domu na vonkajšie používanie. Je tu možnosť pripojenia podružného merača na vodu. Spotreba na tomto merači je spoplatňovaná iba polovičnou cenou za spotrebu vody.
Do štandardu vybavenia bytu na kľúč patria obklady a dlažba kúpelní, sanita, parkety a dvere bez kľučiek. V cene bytu je plotové oddelenie od susedných pozemkov, okapové chodníky, vsakovačky.
Cena: 199.000,- eur vrátane dokončenia do štandardu a terénnych úprav pozemku a oplotenia....

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Bojnanská Martina

GSM: +421 908 107 107

E-mail: martina.bojnanska@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: