Reality Mix - katalóg 94 747 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDAJ: nadštandardný rodinný dom/byt, NOVOSTAVBA, Šenkvice

Šenkvice

Cena:299 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01533
Poloha objektu:rohový
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:202 m2
Úžitková plocha:240 m2
Plocha parcely:459 m2
Vložené:08.10.2018
Upravené:10.12.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj atypický 6 izbový dvojúrovňový BYT v dvojdome s pozemkom a parkovaním v dvojgaráži.
Dom je postavený z tehly a dokončený do štandardu k valitným prevedením s použitím kvalitných materiálov (bez kuchynskej linky)
Pri jeho navrhovaní bol kladený veľký dôraz na funkčnosť a detail.
Samozrejmosťou sú tri kúpeľne (každá v inom dizajne), krb, murované šatníky, komora v kuchyni, presklená stena s výklopno-výsuvným systémom s prístupom na prekrytú svetlíkmi oživenú terasu, žalúzie na všetkých oknách, podlahové kúrenie v celom dome...
Dispozičné riešenie:
1.podlažie – vstupná chodba so samostatným murovaným šatníkom, veľká obývačka s krbom a východom na terasu, s obývačkou prepojená otvorená kuchyňa s komorou, samostatná rodičovská spálňa disponujúca vlastnou kúpeľňou a murovaným šatníkom a ďalšie dve samostatné izby v bloku zahŕňajúcom vstupnú chodbu a vlastnú kúpeľňu. Z jednej z izieb je taktiež východ na terasu a do záhrady domu.
2.podlažie – vstupná hala/galéria, dve samostatné izby s výhľadom na Malé Karpaty a samostatná kúpeľňa s východom na veľkú terasu vysypanú kameňom.
Celková úžitková plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 459 m2
Podlažia: 2 NP
Parkovanie v garáži: 2 autá
Terasa: ano
Počet izieb: 6
Počet kúpeľní: 3
Umiestnenie domu v poslednej slepej ulici na kopci ponúka majiteľovi prekrásny panoramatický výhľad na celé údolie a Malé Karpaty.
Obec Šenkvice má výbornú pozíciu z hľadiska dostupnosti do hlavného mesta Bratislavy a do veľkých okresných a krajských miest ako sú Pezinok, Senec, Trnava Galanta:
Bratislava – 23 km
Pezinok – 6 km
Senec – 13 km
Trnava – 25 km
Galanta - 34 km
Pripojenie na diaľnicu D1 je vzdialené 9 minút jazdy autom.
Pohodlnej dopravnej dostupnosti samozrejme prispieva aj vlakové spojenie. Vlaková stanica je vzdialená od nehnuteľnosti cca 10 minút pešej chôdze a 2 minúty autom.
Do občianskej vybavenosti Šenkvíc patrí materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, obchody, reštaurácie, vinárstvo Karpatská perla, čerpacia stanica, knižnica, múzeum, ihriská pre futbal, pozemný hokej a motokros, strelnica..

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Bojnanská Martina

GSM: +421 908 107 107

E-mail: martina.bojnanska@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: