Reality Mix - katalóg 100 469 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj: Penzión na Seneckých jazerách priamo pri vode s veľkým pozemkom

Senec

Cena:1 690 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-077-N01204
Zastavaná plocha:1007 m2
Úžitková plocha:1876 m2
Plocha parcely:4879 m2
Počet podlaží v dome:3
Druh objektu:skeletová
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Typ zariadenia:Penzión
Ostatné:Bezbarierový přístup; Garáž; Parkoviště; Recepce; Stravování; Sociální zařízení
Doprava:vlak; cesta; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Kúrenie:Ústredné - elektrické
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Ostatné rozvody
Vložené:23.07.2018
Upravené:01.08.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj Penzión - Domov seniorov s veľkým pozemkom (4879m2) na juhu Slnečných jazier v Senci.
Budova bola uvedená do prevádzky v roku 1984 a čia stočne bola postupne rekonštruovaná. Nachádza sa tu mobilný výťah,okná sú hliníkové a plastové,na podlahe je keramická dlažba, v izbách sú laminátové parkety. Vykurovanie je lokálne s elektrickými radiátormi, rozvod studenej a teplej vody z elektrických bojlerov. Kanalizácia je verejná, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Vybavenie kuchyne a hygienické zariadenia sú bežného typu. Zo suterénu na prízemie vedie výťah nosnosti do 100kg. Objekt je čiastočne podpivničený s troma nadzemnými podlažiami.
OPIS OBJEKTU:
- 1.PP- schodisko, chodba, ohrev teplej vody, výťah, sklad potravín a zeleniny, hrubá príprava mäsa, chladnička, hrubá príprava zeleniny, sklad zemiakov
- 1.NP- zádverie, recepcia, hala,kancelária, výťah, schodisko, kuchyňa, jedáleň,sklady, šatňa, sklad, bar, vedľajší vstup, spoločenská miestnosť, WC ženy a muži, údržbárske dielne, sklad, odpadky, dvojgaráž, ubytovacia časť
- 2.NP - hala, schodisko, foyer, herňa,spoločenská miestnosť, kabinet, WC ženy a muži, ubytovacia časť
- 3 NP - ubytovacia časť
V ubytovacích častiach sú okrem izieb s príslušenstvom miestnosti pre upratovačku a sklady prádla. Väčšina izieb sú 2-izbové apartmány,izby na hornom poschodí majú aj balkón. Budova je riešená bezbariérovo. Zo zadnej časti pri jazere sa nachádza betónová terasa.Okolie budovy je udržiavané, pred vstupom je 10 miest na parkovanie.
Objekt je dlhodobo prenajatý s výnosom cca 36 000,- Eur ročne a kúpou je možné pokračovať v existujúcom nájomnom vzťahu.
Výhodou tohoto objektu je poloha priamo pri jazere, ľahká dostupnosť autom, alebo aj peši od vlakovej stanice. Navyše táto lokalita stále patrí medzi populárne pre turistov a v súčasnej dobe má určite svoje uplatnenie aj ako prevádzka Domova seniorov.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie a služieb realitnej kancelárie RE/MAX.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Sasinková Simonetta

GSM: +421 948 144 722

E-mail: simonetta.sasinkova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: