Reality Mix - katalóg 105 648 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

NA PREDAJ samostatný objekt pre obchod s prístavbou rodinného domu v Rohovciach

Rohovce

Cena:114 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01491
Celková plocha:216 m2
Počet poschodí:2
Počet miest na parkovanie:5
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:dobrý
Účel budovy:Iný
Doprava:cesta; autobus
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Plyn:Individuálne; Plynovod
Kúrenie:Lokálne - tuhé palivá; Ústredné - plynové
Odpad:Kanalizácia
Vložené:06.06.2018
Upravené:11.06.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj samostatný objekt pre obchod s prístavbou rodinného domu, ktorý sa nachádza v Rohovciach s pozemkami celkovej výmery 500 m2.
OBJEKT PRE OBCHOD: Samostatne stojaca murovaná stavba postavená z kvádrov bola kolaudovaná v roku 1998 a pozostáva z jedného nadzemného podlažia a prípravy obytného podkrovia. Zastavaná plocha budovy je 78,54 m2. Celková úžitková plocha interiérov domu je 99,08 m2 (prízemie, podkrovie).
V súčasnosti sa využíva ako nebytový priestor. Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza zádverie, predajná plocha, kancelária s hygienickým zázemím a sklady. Podlaha vo všetkých miestnostiach je tvorená keramickou dlažbou.
Podkrovie si môže nový majiteľ dokončiť podľa svojich predstáv.
RODINNÝ DOM: Samostatne stojaci murovaný rodinný dom z pórobetónových tvárnic bol kolaudovaný v roku 2013 a pozostáva z jedného nadzemného podlažia a prípravy obytného podkrovia. Zastavaná plocha domu je 72,68 m2. Celková úžitková plocha interiérov domu je 117,56 m2 (prízemie, podkrovie). Dom má vlastnú studňu.
Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a spálňa. Na podlahe v obytných izbách sú laminátové parkety, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Prízemie je čiastočne klimatizované. Z kuchyne je východ na slnečný dvor.
V podkroví je kompletná predpríprava na dokončenie miestností podľa predstáv nového majiteľa.
Kúrenie objektu je zabezpečené uzavretým krbom s vyhrievacou vložkou s rozvodom teplého vzduchu. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Šikmá sedlová strecha s dreveným krovom je zastrešená betónovou krytinou.

Vo fotodokumentácii sú priložené pôdorysy jednotlivých podlaží a situácia na pozemku. K nehnuteľnostiam sú kompletné projektové dokumentácie.
Výhodou týchto nehnuteľností je možnosť rôzneho funkčného využitia. Možnosť prerobenia na dvojgeneračný dom s oddeleným prízemím a podkrovím, využitie aktuálnej prístavby na podnikanie a zadnej časti na bývanie, prípadne na bývanie môže slúžiť aj podkrovie v prístavbe.
OKOLIE: Obec s približne 1200 obyvateľmi má základnú občiansku vybavenosť ako predajňa potravín, materská škola, základná škola, ambulancia praktického lekára pre deti aj dospelých, lekáreň, knižnica, ihrisko, pošta, telocvičňa a ďalšie. Šamorín je od obce vzdialený 9 km, Dunajská Streda 16 km a Bratislava 33 km.
CENA: 114.900,- € vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024.
Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kukan Dávid

GSM: 0908 126 718

E-mail: david.kukan@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: