Reality Mix - katalóg 106 088 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

NA PREDAJ novostavba rodinného domu s prístavbou v Rohovciach

53501, Rohovce

Cena:114 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01486
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:151 m2
Úžitková plocha:216 m2
Plocha parcely:500 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnícke zariadenia; Pošta; Supermarket
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt; Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Individuálne; Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové; Lokálne - tuhé palivá
Odpad:Kanalizácia
Vložené:30.05.2018
Upravené:13.06.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj samostatný rodinný dom s prístavbou, ktorý sa nachádza v Rohovciach s pozemkami celkovej výmery 500 m2.
DOM: Samostatne stoja ci murovaný rodinný dom z pórobetónových tvárnic bol kolaudovaný v roku 2013 a pozostáva z jedného nadzemného podlažia a prípravy obytného podkrovia. Zastavaná plocha domu je 72,68 m2. Celková úžitková plocha interiérov domu je 117,56 m2 (prízemie, podkrovie). Dom má vlastnú studňu.
Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a spálňa. Na podlahe v obytných izbách sú laminátové parkety, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Prízemie je čiastočne klimatizované. Z kuchyne je východ na slnečný dvor.
V podkroví je kompletná predpríprava na dokončenie miestností podľa predstáv nového majiteľa.
Kúrenie objektu je zabezpečené uzavretým krbom s vyhrievacou vložkou s rozvodom teplého vzduchu. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Šikmá sedlová strecha s dreveným krovom je zastrešená betónovou krytinou.
PRÍSTAVBA: Samostatne stojaca murovaná stavba postavená z kvádrov bola kolaudovaná v roku 1998 a pozostáva z jedného nadzemného podlažia a prípravy obytného podkrovia. Zastavaná plocha budovy je 78,54 m2. Celková úžitková plocha interiérov domu je 99,08 m2 (prízemie, podkrovie).
V súčasnosti sa využíva ako nebytový priestor. Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza zádverie, predajná plocha, kancelária s hygienickým zázemím a sklady. Podlaha vo všetkých miestnostiach je tvorená keramickou dlažbou.
Podkrovie si môže nový majiteľ dokončiť podľa svojich predstáv.
Vo fotodokumentácii sú priložené pôdorysy jednotlivých podlaží a situácia na pozemku. K nehnuteľnostiam sú kompletné projektové dokumentácie.
Výhodou týchto nehnuteľností je možnosť rôzneho funkčného využitia. Možnosť prerobenia na dvojgeneračný dom s oddeleným prízemím a podkrovím, využitie aktuálnej prístavby na podnikanie a zadnej časti na bývanie, prípadne na bývanie môže slúžiť aj podkrovie v prístavbe.
OKOLIE: Obec s približne 1200 obyvateľmi má základnú občiansku vybavenosť ako predajňa potravín, materská škola, základná škola, ambulancia praktického lekára pre deti aj dospelých, lekáreň, knižnica, ihrisko, pošta, telocvičňa a ďalšie. Šamorín je od obce vzdialený 9 km, Dunajská Streda 16 km a Bratislava 33 km.
CENA: 114.900,- € vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024.
Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kukan Dávid

GSM: 0908 126 718

E-mail: david.kukan@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: