Reality Mix - katalóg 109 204 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj staršieho rodinného domu s veľkou záhradou, Plavecký Peter

53501, Plavecký Peter

Cena:89 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-084-N00861
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:129 m2
Úžitková plocha:98 m2
Plocha parcely:1239 m2
Plocha pivnice:16 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Supermarket
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Ústredné - plynové
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Satelit
Vložené:18.05.2018
Upravené:18.05.2018
 

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou na Záhorí, v obci Plavecký Peter, vzdialenej od Bratislavy necelých 65 km.
VEĽKÁ ZÁHRADA
SLNEČNÝ POZEMOK
TIC HÁ LOKALITA
DOM
Dom má 55 rokov a pred 11 rokmi prešiel rekonštrukciou. Je murovaný, vykurovanie v ňom je plynové, zavedená je kanalizácia. Vo dvore podlhovastého tvaru sa nachádza niekoľko hospodárskych budov. Na jednej strane je letná kuchyňa s komorou, senník a stajňa. Oproti sa nachádza zachovalý chlievik, ktorý dnes slúži na odkladanie náradia. V zadnej časti dvora je umiestnená garáž. Rázovitosť vidieckeho sídla upevňuje funkčná studňa na dvore pred domom.
DISPOZÍCIA
Rodinný dom má 1 nadzemné podlažie, kde sa nachádza priestranná kuchyňa, dve spálne a 2 komory pri kuchyni. V zadnej časti domu bola pred rekonštrukciou tretia spálňa. Dnes sa tu nachádza kúpeľňa, samostatné WC a ďalšie 2 komory, z ktorých jedna slúži ako práčovňa a druhá ako šatník. Z hlavného vchodu sa vchádza aj na priestrannú, počas slnečného počasia po celý deň slnkom zaliatu terasu.
ZÁHRADA
Prednosťou tejto nehnuteľnosti je rozľahlá záhrada obdĺžnikového tvaru prevažne rovinatého povrchu o rozlohe 457 m2. Na záhradu po celý deň svieti slnko. Je vhodná na záhradníčenie alebo sa môže využiť aj na stavbu nového rodinného domu.
LOKALITA
Dobrý vzduch, krásne lesy, atraktívne, väčšinou menej náročné terény Malých Karpát a blízkosť vodnej nádrže Buková predurčujú okolie Plaveckého Petra pre turistiku. Okolie Plaveckého Petra je aj významnou paleontologickou lokalitou. V blízkosti sa nachádza jaskyňa Deravá skala (4km) a kvapľová jaskyňa Driny (9km). O bohatej histórii tejto lokality svedčia aj pozostatky hradov, napr. gotického hradu Ostrý Kameň (5km), kráľovského strážneho Plaveckého hradu (7km), zrúcanina hradu Korlátka (8km), ako aj nádherný Smolenický zámok (12km). Na atraktivite tejto lokalite pridáva aj 12km vzdialené 18-jamkové golfové ihrisko Penati Golf Resort.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...). V prípade záujmu zabezpečíme hypotekárny úver. Navštívime za Vás všetky banky a predložíme Vám ich ponuky, čím Vám ušetríme drahocenný čas a množstvo Vašej energie. Na Vás bude už LEN správne rozhodnutie.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kahaj Otokar

GSM: 0904 708 710

E-mail: otokar.kahaj@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: