Reality Mix - katalóg 94 478 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PRENÁJOM administratívny priestor / ambulancia, Piešťany, Winterova ul.

Winterova, Piešťany

Cena:303 EUR
za mesiac
Poznámka k cene:cena je uvedená vrátane DPH, provízie a právnych služieb
Číslo zákazky:REALITYMIX-115-N00212
Plocha kancelárií:36 m2
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:po rekonštrukcií
Druh prostor:Iné
Umiestnenie objektu:centrum obce
Vložené:25.09.2018
Upravené:09.10.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť - administratívne priestory / ambulancie v centre Piešťan.
Ponúkané priestory sa nachádzajú na druhom poschodí budovy. Pô vodne slúžili ako časť centra asistovanej reprodukcie. Jedná sa o 3 miestnosti.
Celková rozloha priestorov je 36,10 m2. Cena nájomného je 4,50 €/m2/mesiac bez DPH + záloha na energie vo výške 70,- €/mesiac bez DPH + 20,- €/mesiac bez DPH paušálny poplatok za správu. Celková suma prenájmu vrátane energií, správy a DPH je vo výške 302,94 €/mesiac.
Priestory je možné využiť ako priestor na služby alebo odbornú ambulanciu lekára.
Budova - Vila Alexander sa nachádza na ulici Winterova. Je situovaná na kraji parku oproti Kolonádovému mostu. Objekt v pamiatkovej zóne bol zapísaný v zozname pamätihodností mesta Piešťany v roku 2009. Pôvodne bola vila využívaná ako penzión s kumulovanou prevádzkou liečebného a ubytovacieho charakteru s bývaním majiteľa (praktikujúci lekár – Dr. Alexander). V roku 2007-2008 bola rekonštruovaná pre účely zdravotníckych zariadení – ambulancií lekárov a lekárne.
V celej budove sú urobené rozvody štruktúrovanej kabeláže, nainštalovaný zabezpečovací systém, výťah, drevené okná s exteriérovými žalúziami. V priestoroch budovy sa nachádzajú hlavne ambulancie súkromných odborných lekárov. Avšak voľné priestory je možné využiť aj ako kancelárie alebo sídlo spoločnosti. V prípade voľnej kapacity je možnosť parkovania pri budove, za rampou. Pri vstupe do budovy pre imobilných slúži ku vstupu plošina.
V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie kontaktujte realitného makléra v našej realitnej kancelárii RE/MAX.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX NaMax.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Zamcová Stanislava

GSM: +421 908 593 283

E-mail: stanislava.zamcova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: