Reality Mix - katalóg 99 291 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

CENTURY 21 Realitné Centrum ponúka -Luxusná chata na cca 40 á pozemku

Opátka, Opátka

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:Cena dohodou
Číslo zákazky:REALITYMIX-20368
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:147 m2
Úžitková plocha:300 m2
Plocha parcely:4000 m2
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Kúrenie:Ústredné - elektrické
Vložené:10.03.2018
Upravené:06.10.2018
 

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj luxusnú 13 ročnú chatu na takmer 40 á pozemku s maximálnym súkromím, situovanú na krásnom, slnečnom mieste obce Opátka. Rozľahlá chata o zast. ploche 147 m2 je postavená veľmi autenticky, ako tradičná dobová drevenica. Je to však murovaná, tehlová stavba hr. 40 cm, zvonka obložená opracovanými hredami 20 x 20 cm. Má centrálne vykurovanie el. kotlom + vlastný zásobník. Pôdorys svojimi rozmermi kopíruje pôvodné objekty spred niekoľkých generácii, rovnako ako nehladené vnútorné omietky, či murovaná pec. Interiér je zariadený starožitným nábytkom a svietidlami. Aj keď štýlová kúpeľňa nezaprie dobového ducha, rafinovane skrýva komfortné vymoženosti moderných čias, vrátane podlahového vykurovania či sauny.
Na 1. NP sa nachádza chodba, obývacia izba, kuchyňa, v jej centre kozub + pec + indukčný varič. Ďalej sa tu nachádza spálňa, kúpeľňa /vaňa, sprcha/ + sauna + toaleta.
Na 2. NP sa nachádza obývačka, 2 spálne, kúpelňa /sprch. kút, WC, bidet/. Za chatou je kôlňa s pivnicou. Na pozemku je taktiež prístrešok, altánok a vonkajší krb. Na pozemku je vlastná studňa, celý pozemok je oplotený, osadený okrasnými drevinami.
V blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť Ružín, vhodná na rybolov, vodné športy, hubárčenie, s hotelmi poskytujúcimi wellnes a pod.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, hypotekárne sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO! Prosím, iba vážni záujemcovia !
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: