Reality Mix - katalóg 94 556 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDAJ - rodinný dom vo výstavbe (202m2), parcela 1394m2, Nové Mesto nad Váhom

Mnešická, 53501, Nové Mesto nad Váhom

Cena:174 000 EUR
za nehnuteľnosť
Poznámka k cene:Vrátane provízie a právnych služieb
Číslo zákazky:REALITYMIX-115-N00186
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:202 m2
Úžitková plocha:200 m2
Plocha parcely:1349 m2
Plocha záhrady:1100 m2
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové; Lokálne - tuhé palivá
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Satelit; Káblová televízia; Káblové rozvody; Ostatné rozvody
Vložené:05.06.2018
Upravené:01.07.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť - 5 izbový rodinný dom (200m2) v štádiu dostavby podľa výberu štandardu záujemcom - na pozemku 1349m2 v Novom Meste nad Váh om.
Štandard rodinného domu je možné vybrať vo variantách - HRUBÁ STAVBA, HOLODOM, NA KĽÚČ (s materiálmi podľa vlastného výberu)
• • • Možnosť kúpy v aktuálnom stave • • •
• HRUBÁ STAVBA (174.000,-€)- základová doska, vymurovanie s vnútornými priečkami, strecha, plastové okná, vchodové dvere.
• HOLODOM (205.000,-€) - ukončená stavba so všetkými inžinierskymi sieťami (kanalizácia, voda, elektrika, vykurovanie), zateplená fasáda domu, vnútorné omietky, podlahy podľa vlastného výberu v celom dome, (bez: osvetlenia interiéru, interiérových dverí, obkladov, sanít, kuchyne)
• NA KĽÚČ (225.000,-€) - na komplet dokončená stavba pripravená k bývaniu, parkovanie pred domom (bez plotov - po dohode možné dobudovať)
Novostavba je štylizovaná v jednom podlaží na obdĺžnikovom pôdoryse (10,20m x 16,70m) bez pivnice. Dom je orientovaný na svetové strany S/J. Nehnuteľnosť bude zastrešená valbovou strechou so sklonom 25° (betónová škridla značky BRAMAC). Obvodové steny a priečky - tehla POROTHERM.
Závesný plynovým kondenzačný kotol PROTHERM zabezpečuje podlahové vykurovanie v celom dome a ohrev studenej vody. Alternatívou vykurovania je aj krb na tuhé palivo v obývacej miestnosti (komín SCHNIEDEL).
Všetky okná v dome sú plánované 3 komorové. Vstupné dvere - bezpečnostné hliníkové. Bodové osvetlenie v sadrokartónových stropoch v celom dome.
DISPOZÍCIA:
• zádverie, chodba, kuchyňa s jedálňou + špajza, obývacia miestnosť so vstupom na terasu, terasa, 2x detská izba, spálňa, pracovňa, kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom, technická miestnosť
Pri predaji našou kanceláriou sú kompletné predajné služby samozrejmosťou. Profesionálne obhliadky, rezervačná zmluva, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, sprostredkovanie najvýhodnejšieho financovania, v prípade spolupráce pri sprostredkovaní kompletných služieb hypotékyPLUS - znalecký posudok zdarma, poplatky katastra, úhrada poplatkov za overovanie podpisov, vyhotovenie preberacieho protokolu, asistencia pri odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, prehlásenie energií na nového majiteľa.
V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie kontaktujte nášho realitného makléra v našej realitnej kancelárii RE/MAX.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX NaMax.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Bielik Marián

GSM: +421 905 319 946

E-mail: marian.bielik@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: