Reality Mix - katalóg 99 291 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Prenájom obchodno - kancelárskych priestorov Nitra

Levická, 53501, Nitra

Cena:1 100 EUR
za mesiac
Poznámka k cene:+ energie podľa skutočnej spotreby
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02101
Plocha kancelárií:158 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Druh prostor:Kancelárie
Vložené:06.02.2018
Upravené:01.03.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodno - kancelársky priestor na Levickej ulici v Nitre. Úžitková plocha ponúkanej nehnuteľnosti je 168m2 a nachádza sa na prvom a druhom poschodí komerčnej budovy, ktorá je sídlom dvoch firiem. Dispozícia: vstupné schodisko, vstupná hala (30m2), terasa (10m2), veľký otvorený priestor (72,3m2), kuchynka, toalety, schodisko, na poschodí je otvorená galéria (11,7m2)a veľká kancelária (31,6m2). V prípade záujmu budúceho nájomníka je možné otvorený koncept priestorov zachovať alebo prerobiť na menšie kancelárie. Priestory sú klimatizované.
Aktuálne je v štádiu riešenia nová vizualizácia priestorov, do ktorej môže aktívne zasiahnuť i budúci nájomník, aby boli priestory vhodne upravené pre jeho účel a potreby. Všetky stavebné úpravy, ktoré budú vykonané vie majiteľ zabezpečiť v priebehu jedného mesiaca. V budúcnosti je možnosť potenciálneho zväčšenia priestoru o kancelárie na prvom podlaží budovy.
Lokalita je vhodná pre sídlo firmy i pre obchodnú prevádzku, nakoľko sa vyznačuje výbornou dostupnosťou z centra mesta i z rýchlostnej cesty R1. Počet parkovacích miest, ktoré budú k dispozícií novému nájomníkovi, je predmetom dohody s majiteľom. Vstup je vybavený video vrátnikom.
Cena prenájmu je 1100,- eur/mesiac + energie, v prípade platcu DPH sa k cene nájmu účtuje i DPH. Platba elektrickej energie a vody sa realizuje preddavkovou platbou podľa spotreby (vlastné meranie). Vykurovanie je realizované spoločným rozvodom pre celú budovu a je v cene nájmu.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Ševčíková Mária

GSM: +421903834251

E-mail: maria.sevcikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: