Reality Mix - katalóg 95 837 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Prenájom novostavba 2 izbový byt Centrum Nitra s garážovým státím

Nitra

Cena:700 EUR
za mesiac
Poznámka k cene:vrátane energií
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02252
Dispozícia bytu:2-izb.
Podlažia v dome:6
Počet podlaží v dome:7
Celková podlahová plocha:49 m2
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:novostavba
Vlastníctvo:osobné
Vložené:03.10.2018
Upravené:19.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu práve dokončeného bytu + garážové státie v centre mesta v obytnom komplexe Nová Nitra. Nehnuteľnosť o výmere 49 m2 sa n achádza na 6. podlaží zo 7., bytového domu s výťahom.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, toaleta, samostatná spálňa, obývačka prepojená s kuchyňou a výstup na priestranný balkón s posedením.

Byt je kompletne zariadeným novým moderným nábytkom a nadštandardne vybavený všetkým potrebným ku komfortnému bývaniu, vrátane TV a internetu. Budúci nájomník sa môže okamžite nasťahovať do nového a čistého bytu. Komfort bývania vyzdvihuje taktiež možnosť využívať garážové státie, ktoré sa nachádza hneď pri vstupe do garáží a v prípade záujmu je možné si prenajať i druhé garážové státie. Nájomníkovi je k dispozícií aj pivničná kobka priamo na 6. poschodí.
Okolie sa vyznačuje moderným bývaním v novo vybudovanej lokalite, so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky v bezprostrednej blízkosti centra mesta a tiež s veľmi dobrou dostupnosťou na rýchlostnú cestu R1.
Cena prenájmu bez garážového státia 700,- € vrátane energií, cena s garážovým státím 800,- vrátane energií. Provízia realitnej kancelárie, ktorú hradí nájomca je vo výške 400,- €.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Ševčíková Mária

GSM: +421903834251

E-mail: maria.sevcikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: