Reality Mix - katalóg 99 292 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Prenájom kancelárií Nitra novostavba

Novozámocká, 53501, Nitra

Cena:10 EUR
za m2/mesiac
Poznámka k cene:+ energie podľa skutočnej spotreby
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02097
Plocha kancelárií:217 m2
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:novostavba
Druh prostor:Kancelárie
Vložené:02.02.2018
Upravené:06.02.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Novozámockej ulici v Nitre, časť Dolné Krškany.
Ponúkané priestory sa nachádzajú v novostavbe s moderným a štýlovým industriálnym vzhľadom. Sú na prvom poschodí s vlastným vchodom a možnosťou bezproblémového parkovania pre zamestnancov i klientov v cene nájmu.
Konkrétne sa aktuálne jedná o šesť samostatných kancelárskych priestorov a dva veľké priestory, ktoré sa dajú v prípade záujmu ešte predeliť na menšie kancelárie. Celková plocha ponúkaná k prenájmu je 217m2. Ku kancelárskym priestorom samozrejme prislúchajú aj sociálne zariadenia a kuchynka. Po dohode je možnosť využívať i zasadací priestor s prezentačnou a telekomunikačnou technikou. Vysokorýchlostný optický internet je v cene prenájmu. Po dohode možnosť čerpať ďalšie benefity vyplývajúce z nájmu. Kancelárie sa prenajímajú ako nový holopriestor bez vnútorného zariadenia a vybavenia a budú k dispozícií pre nového nájomníka v máji 2018.
Celý objekt je zabezpečený aj kamerovým systémom.
Priestory sú veľmi vhodné ako sídlo firmy, nakoľko sa nachádzajú v lokalite Horné Krškany, na frekventovanej hlavnej ceste z Nitry do Nových Zámkov. Výborná dostupnosť do centra mesta i na rýchlostnú cestu R1 (4 km).
Cena prenájmu je 9,50 € bez DPH/m2/mesiac + záloha za energie, ktoré sú merané vlastnými meračmi pre ponúkané priestory.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Ševčíková Mária

GSM: +421903834251

E-mail: maria.sevcikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: