Reality Mix - katalóg 97 189 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Prenájom 1 izbový byt Nitra Klokočina

Petzwalova, 53501, Nitra

Cena:450 EUR
za mesiac
Poznámka k cene:vrátane energií
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02167
Dispozícia bytu:1-izb.
Podlažia v dome:5
Počet podlaží v dome:7
Celková podlahová plocha:38 m2
Druh objektu:panelová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Vlastníctvo:osobné
Druh bytu:V panelovom dome
Umiestnenie objektu:sídlisko
Vložené:14.05.2018
Upravené:15.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Nitre na sídlisku Klokočina. Byt o celkovej výmere 38 m2 sa nachádza na Petzwalovej ulici na 5. poschodí 7. poschodového bytového domu.
Dispozícia bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, obývačka spojená s kuchyňou a priestranná spálňa s lodžiou.
Byt je komfortne, účelne zrekonštruovaný a kompletne zariadený (s výnimkou posteľného prádla a uterákov - z hygienických dôvodov). Kuchyňa je vybavená kombinovaným sporákom, digestorom, vstavanou chladničkou s mrazničkou a základným riadom.
Byt je vhodný pre jedného, maximálne dvoch pracujúcich (prenájom cez firmu). Nie je vhodný pre deti. Cena prenájmu je 450,- vrátane energií + dvojmesačný vratný depozit.Byt je vhodný iba pre jednu osobu, ktorej hradí prenájom firma, nakolko prenajímateľ účtuje DPH.
Bytový dom je zateplený a nachádza sa v lokalite s blízkosťou všetkej občianskej vybavenosti.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Ševčíková Mária

GSM: +421903834251

E-mail: maria.sevcikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: