Reality Mix - katalóg 98 083 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

predaj sýpka Nitra Janíkovce

Nitra

Cena:344 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02232
Celková plocha:1470 m2
Počet poschodí:3
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Účel budovy:Iný
Vložené:10.09.2018
Upravené:18.09.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj historický objekt starej sýpky v obci Janíkovce pri Nitre. Nachádza sa na pozemku o výmere 45,7 árov. Sýpka s rozmermi 35 x 14 m má 3 n adzemné podlažia, každé s rozlohou 490 m2 a podkrovie.
Nehnuteľnosť bola postavená v 60. rokoch a využívaná ako sklad obilia a vyznačuje sa vysokou nosnosťou jedného podlažia (až 250 ton).
Na objekte je nová škridľová strecha Bramac, ostatná časť sýpky je v pôvodnom stave. Vonkajšie obvodové múry boli postavené z kvádra, na vnútorné priečky bola použitá tehla. Vo vnútri sa nachádza aj výťahová šachta. K dispozícii sú všetky inžinierske siete.
Obec Janíkovce je prímestskou časťou mesta Nitry, s dobrou dostupnosťou autom aj s MHD.
Sýpka sa nachádza v kľudnej časti obce, na miernom kopci, ktorý poskytuje výhľad na okolie. K objektu vedie asfaltová prístupová cesta a na jej konci sa nachádza vstupná rampa do celého areálu.
Po zrekonštruovaní je objekt vhodný na podnikateľské aktivity. Zo sýpky je možné vybudovať hotel s jedinečnou atmosférou alebo bytový dom s veľkým počtom ubytovacích kapacít. Vzhľadom k veľkosti pozemku, je možné zrealizovať výstavbu bazéna, vírivky, vonkajšieho altánku a pod.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Vencel Juraj

GSM: 0911 506 503

E-mail: juraj.vencel@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: