Reality Mix - katalóg 97 941 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj stavebný pozemok Neverice

Neverice

Cena:12 EUR
za m2
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02272
Celková plocha:8761 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:centrum obce
Komunikácia:neupravená
Vložené:07.11.2018
Upravené:07.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne (zastavané územie obce) v obci Neverice, vzdialenej 15 km od Nitry a 10 km od Zlatých Moraviec.
Pozemok j e o veľkosti 8761 m2, prístup je po obecnej komunikácii, v dosahu sú inžinierske siete: elektrina, plyn, dátový kábel. Vodu je potrebné riešiť formou studne, keďže obec Neverice nemá vybudovaný obecný vodovod.
Z investičného hľadiska je pozemok možné rozdeliť na viacero parciel s možnosťou stavby viacerých rodinných domov, keďže celý pozemok je určený na individuálnu bytovú výstavbu rodinných domov.
Pozemok je umiestnený v strede obce s výhľadom na okolitú prírodu.
Uvedená cena 12,- Eur/m2 je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
V prípade seriózneho záujmu je dohoda na cene možná!!!
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Pauke Rudolf

GSM: +421 918 981 029

E-mail: rudolf.pauke@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: