Reality Mix - katalóg 109 116 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj - rekreačná chata - Nesvady - Nové Zámky

53501, Nesvady

Cena:23 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-084-N00856
Úžitková plocha:29 m2
Druh objektu:drevené
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:0
Umiestnenie objektu:polosamota
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Kúrenie:Lokálne - elektrické
Vložené:21.04.2018
Upravené:07.05.2018
 

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj útulnú drevenú novú chatu v malebnom prostredí chatovej oblasti Nesvady – Ozón, Nové Zámky.
CHATA
Chata je drevená, montovaná, jednopodlažná nov ostavba postavená na 80 cm základovej doske, odspodu odizolovaná ipou. Tvoria ju 3 časti – vstupný priestor, denná miestnosť s kuchynským kútom a kúpeľňa. Celková úžitková plocha chaty je 29 m2. Veľkosť pozemku je 264 m2. K chate tiež prináleží podiel na prístupovej ceste, ktorá je spoločná.
Chata sa predáva zariadená. Dennú miestnosť tvorí kuchynská linka, sedačka a odkladacia skriňa. V kúpeľni je sprchovací kút, WC (septik), umývadlo so skrinkou, bojler, rozvod teplej vody do všetkých umývadiel.

Chata je zvonka natretá protiplesňovým postrekom a lazúrou. Strecha je z kanadského šindla, olemovaná je plastovými odkvapmi.
Okolie chaty tvorí trávnatý porast. Na pozemku je vlastná studňa v hĺbke 6m. Chata je čiastočne oplotená pletivovým plotom. Na pozemok sa vchádza oceľovou posuvnou bránou.
V chate je zavedená elektrika (380V), GSM alarm a anténa na TV.
Chata nie je zateplená a nie je v nej kúrenie. Je ideálna na letné víkendovanie...
LOKALITA
V blízkej dostupnosti sú kúpaliská Podhájska, Štúrovo, Veľký Meder a termálne kúpalisko v Nových Zámkoch. V okolí sú hlavne záhradky, chatky a veľký ranč s koňmi pri prístupovej ceste. Kompletná občianska vybavenosť je v Nových Zámkoch, vzdialených 3 km od chaty.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...), bezplatnú konzultáciu s hypotekárnym špecialistom a tiež bezplatné vybavenie optimálneho hypotekárneho financovania.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kahaj Otokar

GSM: 0904 708 710

E-mail: otokar.kahaj@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: