Reality Mix - katalóg 97 941 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj novostavba RD Nitra 5 km

53501, Malý Lapáš

Cena:199 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02249
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:180 m2
Úžitková plocha:215 m2
Plocha parcely:761 m2
Doprava:diaľnica; cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Kúrenie:Ústredné - elektrické
Vložené:28.09.2018
Upravené:07.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Malý Lapáš. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s rozlohou 761 m2, v slepej uličke pod lesom. Z inžinie rskych sietí sú k dispozícii voda a elektrina. Odpad je riešený žumpou, plyn je v dosahu 80 m. Vykurovanie domu je podlahové, doplnené krbom. Materiály použité pri výstavbe budú odprezentované záujemcovi po dohode (po obhliadke). Ich skladba, zloženie a kvalita zodpovedajú vyšším štandardom. Podrobnejšia stavebná dokumentácia, ktorá sa zaznamenávala priebežne počas výstavby (aj fotodokumentácia) je taktiež k dispozícii.
Dom má 2 podlažia, zastavaná plocha tvorí 180 m2, celková úžitková plocha domu má 215 m2. Súčasťou stavby je vonkajšia prekrytá terasa (22 m2) a bazén (24,5 m2).
Prvé podlažie tvorí suterén, kde sa nachádza technická miestnosť, menší skladový priestor a priestranná dvojgaráž.
Druhé podlažie (prízemie) pozostáva zo 4 samostatných izieb, kuchyne s priestrannou obývačkou, dvoch kúpeľní, samostatného WC, šatníka, zádveria a špajze.
Interiér ako aj exteriér je v stave holodomu, čo dáva predpoklad k dokončeniu podľa vlastných predstáv. Vizualizácie vo fotogalérii sú ilustračného charakteru.
Napriek výraznej rozostavanosti obce Lapáš, sa táto nehnuteľnosť nachádza v tichej lokalite.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Nagy Štefan

GSM: 0907771005

E-mail: stefan.nagy@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: