Reality Mix - katalóg 99 574 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na predaj pozemok 1030 m2 Majere Pieniny

53501, Majere

Cena:22 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-021-N02264
Celková plocha:1030 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Komunikácia:asfaltová
Vložené:08.04.2018
Upravené:09.04.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, prípadne rodinného domu v oblasti Pienin - obec Majere.
Hľadáte pozemok v lone prírody....

BONUS: výhľad na Tri koruny,
kamene a štrkový piesok na pozemku...
Prístupová cesta: asfaltová,
Sklon: rovina.
Inžinierske siete: elektrina na pozemku, obecný vodovod.
Plocha: 1030 m2.
Rozmery: viď obrázok.
Na časti územia Pienin sú vyhlásené národné parky. V Poľsku je to Pieninski Park Narodowy (PPN) a na Slovensku Pieninský národný park (PIENAP). Na západe, v Poľsku, národný park začína Zelenými skalkami nad vodnou plochou čorštýnskej priehrady a pokračuje hradným bradlom Čorštýn ďalej na východ, cez Macelovú horu, Novú horu, Tri Koruny, Sokolicu a končí bralom Bystrík, na pravej strane Dunajca, na začiatku Malých Pienin. Na slovenskej strane národný park začína Hôrkou a Uhliskami nad Červený Kláštorom a pokračuje Kláštornou horou, Plašnou s Haligovskými skalami, Holicou a Malými Pieninami na východ ku kóte Vrchličky na ktorej územie národného parku končí.
Turisticky najnavštevovanejšími sú Tri korunky a Sokolica na poľskej strane a prekrásny Prielom Dunajca (národná prírodná rezervácia vyhlásená r. 1967 (pôvodne r. 1932), 360 ha) na slovenskej strane. Prielom Dunajca sa nachádza medzi obcami Červený Kláštor a Lesnica. Je to najhodnotnejšie územie Pienin, s hlbokými kaňonmi, s meandrami zakliesnenými hlboko do skál, skalnými výtvormi a neprístupnými bralami. Turisticky atraktívnym je i splav Dunajca na pltiach s originálnou goralskou muzikou.
Zaujala Vás ponuka - píšte, volajte!

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Tropp František

GSM: 0948 080 108

E-mail: frantisek.tropp@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: