Reality Mix - katalóg 99 461 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Lukáčovce

53501, Lukáčovce

Cena:46 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02199
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:130 m2
Úžitková plocha:117 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta; Supermarket
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Kúrenie:Lokálne - tuhé palivá
Vložené:10.07.2018
Upravené:17.08.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj menší 4 izbový rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorá sa nachádza od Nitry vo vzdialenosti 20 km a od mesta Hlohovec 15 km. Dom na pozemku s výmerou 978 m2 sa nachádza v tichej, zastavanej uličke. Prislúcha k nemu ešte pozemok nachádzajúci sa oproti domu s výmerou 305 m2 využiteľný ako záhrada, resp. na stavebné účely (prípadne možný odpredaj ako stavebný pozemok a tak zníženie nákladov na kúpu nehnuteľnosti).
Dispozične dom pozostáva z troch samostatných izieb a jednej priechodnej obývacej izby. Tu sa nachádza krb, ktorý zabezpečuje kúrenie. V dome je k dispozícii aj ústredné kúrenie (radiátory + plynový kotol). V kuchyni sa nenachádza kuchynská linka, avšak sú k dispozícii rozvody vody a odpadu.
V interiéri domu prebehla čiastočná rekonštrukcia v duchu vidieckeho štýlu. Vonkajšia časť domu je v pôvodnom stave určená na rekonštrukciu.
V dome je zavedená obecná voda, plynová prípojka bola dočasne odpojená, je nevyhnutné zabezpečiť jej opätovné znovupripojenie. V prípade záujmu o trvalé bývanie je nutné počítať s investíciou do žumpy, resp. čističky odpadových vôd. V prípade užívania domu na chalupárčenie je využiteľné aj naďalej terajšie riešenie odpadu.
Pre bližšie informácie týkajúce sa nehnuteľnosti a prípadného financovania kontaktujte makléra ponuky.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Nagy Štefan

GSM: 0907771005

E-mail: stefan.nagy@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: