Reality Mix - katalóg 109 144 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na predaj motorest Koliba Červený Kút, Liptov

Liptovský Hrádok

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:info v RK
Číslo zákazky:REALITYMIX-085-N03180
Zastavaná plocha:600 m2
Úžitková plocha:450 m2
Plocha parcely:3955 m2
Počet podlaží v dome:1
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Typ zariadenia:Reštaurácia
Umiestnenie objektu:samota
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Telekomunikácie:Internet
Kúrenie:Ústredné - tuhé palivá
Odpad:ČOV pre celý objekt
Ostatné rozvody:Satelit
Vložené:13.04.2018
Upravené:13.04.2018
 

Ponúkame na predaj Motorest KOLIBA, ktorý sa nachádza na strategickej križovatke ciest B. BYSTRICA / BREZNO/ - POPRAD – L. MIKULÁŠ, neďaleko obce Kráľova Lehota a Liptovský Hrádok, na frekventovanej ceste na horský prechod Čertovica. Je to miesto, kde po stáročia bolo pohostinstvo pre pocestných, v čarokrásnom prostredí lesa, pri rieke Váh, no zároveň vynikajúce miesto priamo pri hlavnej ceste. Bezproblémové parkovanie- veľké parkovisko o rozlohe cca 900 m2 umožňujúce parkovanie veľkého počtu áut, bokom ešte druhé parkovisko o podobnej rozlohe. Súčasná stavba koliby bola navrhnutá známym architektom Lumírom Lýsekom, pre neho s typickým jasným a otvoreným spôsobom transformoval motív ľudovej stavby – salaša do moderne štylizovanej formy – motorestu. Rozľahlá sedlová strecha s nízkym sklonom a s veľkým presahom prekrýva reštauráciu s rustikálnym interiérom.
POPIS:
Vstup, reštaurácia, bar, separé malý a väčší salónik, WC pánske a dámske, kancelária, vstup do kuchyne, kuchyňa, 4x sklad, šatňa, zamestnanecká izba s kúpeľňou a WC, hosťovská izba s kúpeľňou a WC, technická miestnosť, 2-izbový byt majiteľa prístupný zadným vchodom.
Vykurovanie je riešené kotlom na pevné palivo a splyňovacím kotlom- radiátory, krb v reštaurácii je tiež napojený do vyk. systému. Strecha je z betónových panelov- krytina plech. Okná- drevené euro. Odpad je riešený žumpou, voda z vlastnej studne, elektrina 230 a 380 V, plyn- zásobníkový.
V zadnej časti budovy za reštauráciou je murovaná garáž so skladovým priestorom (možnosť prestavby na ubytovanie, stajňu, sklady a pod.)a tiež nepoužívaná chata na rekonštrukciu. Vedľa koliby sa v skale nachádza 10 m hlboká a 2 m vysoká jaskyňa, z ktorej je možné dokončiť už pripravenú vínnu pivnicu. Koliba je v plnej prevádzke, je zisková a kapacita reštaurácie je cca 70 miest na sedenie vo vnútri koliby a cca 30 miest vonku na terase.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Chlebo Ivan

GSM: 0907 776 777

E-mail: ivan.chlebo@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: