Reality Mix - katalóg 97 929 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDAJ: Novostavba - Luxusný rodinný dom - vila, Liptovská Štiavnica okres Ružomberok

Liptovská Štiavnica

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:info v RK
Číslo zákazky:REALITYMIX-034-N04689
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:309 m2
Úžitková plocha:219 m2
Plocha parcely:930 m2
Popis vybavenie:Kompletne luxusne zariadený a vybavený.
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta; Supermarket
Elektrina:Elektro - 400 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Telekomunikácie:Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Ústredné - plynové
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Káblová televízia; Káblové rozvody; Ostatné rozvody
Vložené:26.06.2018
Upravené:08.11.2018
 

MÔJ DOM MÔJ HRAD!
Ak máte radi luxus a ste náročný na priestor v ktorom žijete, na svoje sídlo a domov, tak táto ponuka je vhodná práve pre vás.
RE/MAX Exkluzívne ponúka na pre daj, modernú novostavbu luxusne zariadeného a vybaveného rodinného domu - vila, v blízkosti Ružomberka, obec Liptovská Štiavnica.
Rodinný dom je novostavba z roku 2016 so zastavanou plochou 309 m2 (zastavané plochy a nádvoria), umiestnený na slnečnom (Južná orientácia) rovinatom pozemku o výmere 930 m2, s rozmermi 21 x 44 m. Dom je kvalitne tepelne zaizolovaný od podlahy cez fasádu až po strop s použitím najvyššej kategórie hliníkových okien s trojsklom.
Celková úžitková plocha domu - 218,87 m2 + terasa 16,17 m2.
Zariadenie domu je vyrobené na mieru, boli použité nadštandardné materiály a moderné technológie. Vďaka veľkým oknám, svetlovodom v chodbe a výške stropov 3 m pôsobí interiér svetelným a vzdušným dojmom.
Za zmienku stojí na mieru postavená kuchynská linka vo vysokom lesku so značkovými zabudovanými spotrebičmi, veľkoformátové obklady a španielska dlažba v imitácii mramoru. Plynový krb na dotvorenie atmosféry, v oddychovo jedálenskej časti a funkčný krb na drevo v pracovni majiteľa. Zabezpečovacie poplašné zariadenie s kamerovým systémom vám dodá pocit úplného bezpečia. Podlahové vykurovanie plynovým kondenzačným kotlom, si môžete regulovať na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Vstup do vašej rezidencie a garáže, samozrejme aj vonkajšie žalúzie na všetkých oknách si ovládate elektronicky na diaľku.
Za každého počasia a v každom ročnom období môžete relaxovať v celoročne vyhrievanej výrivke, ktorá sa nachádza na priestrannej terase. V záhrade je nainštalovaný automatický zavlažovací systém.
Garáž je vybudovaná pre dve autá takmer bez rozmerového obmedzenia a ďalšie vaše tátoše, alebo vašich priateľov, v pohode zaparkujete pod prístreškom na pozemku, alebo na vonkajšom parkovacom státí pred domom.
A je tu mnoho ďalšieho čo táto luxusná vila ponúka.
O všetkom ostatnom sa dozviete, ak vás nehnuteľnosť zaujala pri vašej osobnej obhliadke, pri ktorej vás s majiteľom, budem rád sprevádzať.
Dispozičné riešenie domu:
1. NP - Zádverie so vstupom do priestrannej dvoj garáže z ktorej je vstup do technickej miestnosti s vykurovacím systémom (nachádza sa tu aj plnohodnotná kuchyňa), zo zádveria chodbou vstup do jedálensko obývacej časti s prechodom na priestrannú terasu s výrivkou, samostatná špajza, presvetlenou chodbou vstup do pracovne, samostatného WC a spálne s vlastnou kúpeľňou a priestranným šatníkom a vstupom do práčovne.
Rodinný dom sa predáva kompletne vybavený a zariadený až na pár drobností a osobných vecí majiteľa, všetko je v predajnej cene nehnuteľnosti.
Vykurovanie je ústredné - podlahové plynovým kondenzačným kotlom, ktorý slúži aj na ohrev teplej vody. Dom je pripojený na všetky IS: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 230 - 400 V.
Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj technická stavba - sklad s prístreškom pre jedno osobné auto.
Obec Liptovská Štiavnica je dobre občiansky vybavená, s pravidelnou autobusovou linkou a vzdialená od mesta Ružomberok len 5 kilometrov.
Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie, je u nás zdarma.
Exkluzívna ponuka financovania, RE/MAX hypotéka Plus: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=3971f4ba4673905323d40a796e5bbb7b&c=2
Túto nehnuteľnosť vám ponúka Ján Moskál certifikovaný maklér RE/MAX Fair Ružomberok.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Moskál Ján

GSM: +421 907 230 460

E-mail: jan.moskal@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: