Reality Mix - katalóg 94 651 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDÁM Rodinný dom Liptovská Lúžna, Ružomberok

Liptovská Lúžna

Cena:30 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-034-N04586
Poloha objektu:radový
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:125 m2
Úžitková plocha:175 m2
Plocha parcely:284 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Pošta
Elektrina:Elektro - 400 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Kúrenie:Lokálne - tuhé palivá; Lokálne - elektrické
Odpad:Kanalizácia
Vložené:10.03.2018
Upravené:10.12.2018
 

RE/MAX ponúka na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný aj ako chata, či chalupa v obci Liptovská Lúžna, okres Ružomberok. Je vhodný aj na zriadenie menšej prevádzky či dielne.
Dom je dvojpodlažná stavba v pôvodnom stave, postavená v roku 1960 z kvadry a tehly, na pozemku o celkovej výmere 284 m2. Dom má úžitkovú plochu cca 125 m2, plus s hospodárskou budovou je úžitková plocha cca 175 m2. Strecha je pokrytá vlákno cementovou vlnitou krytinou - eternit a plechom.
Dom má dva vchody a tvoria ho dva samostatné byty, ktoré sa dajú prepojiť. Súčasťou domu je aj hospodárska budova kde je garáž, veľká technická miestnosť s pecou na tuhé palivo a kôlňa.
Dispozičné riešenie domu:
1. vchod: predsieň, kuchyňa, spálňa, kúpelňa s vaňou a toaletou.
2. vchod: vstupná chodba, špajza, prechod na druhé nadzemné podlažie, kuchyňa, a dve izby. Na druhom podlaží je chodba, dve izby a vstup do podkrovia.
Podlahy: kombinácia drevenej palubovky, betónovej podlahy a dlažby.
Vykurovanie je lokálne, pecami na tuhé palivo, alebo elektrické.
Všetky okná sú pôvodné drevené.
Dom je pripojený na vodovod, ktorý si vybudovalo a vlastní spoločenstvo vlastníkov domov v danej lokalite. Jestvujúca elektrická prípojk 230-400V je momentálne odhlásená. Dom je možné pripojiť na obecnú kanalizáciu, prípojka sa nachádza priamo na hranici pozemku pred domom.
Za hospodárskou stavbou sa nachádza malá záhradka. Majiteľ má v dlhodobom bezodplatnom užívaní aj menšiu záhradku cca 79 m2, ktorá sa nachádza za potokom v tesnej blízkosti domu.
VÝHODY DOMU: Veľmi dobré umiestnenie v centre obce, ale vo vedľajšej tichej ulici. Možnosť pripojenia domu na všetky siete okrem plynu, pitná voda je zdarma, za domom tečie potok s regulovanými brehmi. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, prenajímanie, podnikateľskú činnosť....
Liptovská Lúžna sa nachádza na dolnom Liptove, asi 21 km južne od Ružomberka v Lúžňanskej doline, zasadenej v severnej časti krásnej a čistej prírody Nízkych Tatier. Okolitá príroda poskytuje celoročné športovo turistické vyžitie.
Obec je v blízkosti hlavnej trasy Banská Bystrica - Ružomberok.
Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru, je u nás zdarma.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Moskál Ján

GSM: +421 907 230 460

E-mail: jan.moskal@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: