Reality Mix - katalóg 94 478 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Priestory na podnikanie Košice - Staré Mesto

Žriedlová, Košice - Staré Mesto

Cena:13 EUR
za m2/mesiac
Poznámka k cene:bez DPH
Číslo zákazky:REALITYMIX-064-N01651
Plocha kancelárií:193 m2
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:novostavba
Druh prostor:Kancelárie
Umiestnenie objektu:centrum obce
Doprava:cesta; MHD; autobus
Komunikácia:asfaltová
Elektrina:Elektro - 230 V
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Ústredné - diaľkové
Odpad:Kanalizácia
Vložené:08.10.2018
Upravené:08.10.2018
 

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne priestory na podnikanie, na prízemí BD na Žriedlovej ul., s možnosťou parkovania v podzemnej garáži. Tieto priestory sú vhodné pre reklamné a marketingové agentúry, eventové agentúry, advokátske kancelárie, ambulancie alebo fitness, prípadne kozmetický/kádernícky salón. Objekt sa nachádza v mestskej časti Košice – Staré mesto, 5 minút pešou chôdzou od centra, s dostupnosťou MHD.
Interiér priestorov je nový a dispozične upravený pre pôvodného nájomcu - zachovalé podlahy, dlažby, keramické obklady v sociálnych zariadeniach, kúpeľni so sprchovacím kútom, sanita, kuchynka, v kanceláriách koberce, svietidlá, podlahové kúrenie, klíma, ozvučenie priestorov, videovrátnik. Dve parkovacie miesta v podzemnej garáži v cene.
Možnosť ponechania kancelárskeho nábytku dohodou podľa potreby. Ostatná realizácia interiéru ostáva na vlastných potrebách budúceho nájomcu.
Dispozičné riešenie prízemných priestorov :
vstupná hala s malou čakárňou a recepciou, v zázemí recepcie kuchynka, 3 kancelárie, 1 miestnosť slúžiaca ako mikrotelocvičňa, ďalšia viacúčelová miestnosť t.č. masér. Celkom o výmere 193 m2.
Cena za prenájom priestorov je 13 EUR/m2/mesiac - bez energií a služieb, bez DPH. Náklady na energiu a ďalšiu réžiu (Fond opráv, strážna služba, energie za spoločné priestory, zimná údržba spol. pristorov,...) činili v r. 2017 cca 330 €/mesačne. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na nižšie uvedenom kontakte.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Rampáčková Jana

GSM: +421905805316

E-mail: jana.rampackova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: