Reality Mix - katalóg 97 899 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Polyfunkčný objekt 5-podlaží

Žriedlová, Košice - Staré Mesto

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:s DPH
Číslo zákazky:REALITYMIX-064-N01605
Celková plocha:1215 m2
Počet poschodí:5
Počet miest na parkovanie:16
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Účel budovy:Iný
Umiestnenie objektu:centrum obce
Doprava:cesta; MHD; autobus
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Odpad:Kanalizácia
Vložené:02.05.2018
Upravené:02.05.2018
 

RE/MAX Eden ponúka na predaj polyfunkčný objekt v lokalite Cassovar, v štádiu rozostavanosti. Bauerneblov dom je replikou historickej budovy pivovaru rodiny Bauerneblovcov. Dnes je Bauerneblov dom novopostaveným objektom vychádzajúcim z podoby bývalej budovy pivovaru, ktorá je doplnená o moderné architektonické prvky.
Je navrhnutý a projektovaný ako polyfunkčný objekt umožňujúci kombináciu bývania, kancelárskych priestorov, firemných prevádzkových priestorov a prípadne tiež priestorov na organizovanie konferencií, školení alebo spoločenských podujatí. V tejto unikátnej stavbe sa podarilo citlivo spojiť prvky modernej architektúry a tradičného. Do stavby boli zakomponované originálne artefakty a materiály, čím získala neopakovateľný charakter a čaro.Samotná budova Bauerneblov dom je postavený na 5 podlažiach s celkovým súčtom zastavanej plochy 1215 m2.
Na najvyššom poschodí je prístup na strešnú terasu s plochou 50 m2.
Budova je dokončená v stave hrubej stavby, nosný skelet je železo betonova odlievaná konštrukcia s výplňami z tvárnic Porothermu. Stavba je uzatvorená oknami a strešnými oknami s izolačným dvojsklom. Strecha je plne dokončená s prevedením všetkých klampiarskych častí, pokrytá betónovými škridlami. Jednotlivé podlažia sú prepojené vnútorným schodiskom a dokončená je výťahová šachta pre osadenie potrebnej technológie. Na budove sú realizované vonkajšie omietky.
K Bauerneblovmu domu patrí pozemok v celkovej výmere 1 469 m2. Časť pozemku je zastavaná samotnou budovou, ostatná časť pozemku tvorí nádvorie a prístupové komunikácie k budove.
Na najväčšej časti pozemku je vybudované parkovisko s kapacitou pre 16 áut. Parkovisko je možné ďalej rozšíriť a jeho kapacitu tak výrazne zvýšiť

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Rampáčková Jana

GSM: +421905805316

E-mail: jana.rampackova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: