Reality Mix - katalóg 101 866 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

CENTURY 21 Golden Real ponúka -Výnimočný, kompletne zariadený mezonet s výmerou 200 m2 v centre Koší

Hlavná, Košice - Staré Mesto

Cena:359 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-20973
Podlažia v dome:2
Počet podlaží v dome:2
Celková podlahová plocha:203 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Druh bytu:V nájomnom dome (činžovnom)
Pivnica:3 m2
Umiestnenie objektu:centrum obce
Vložené:15.06.2018
Upravené:13.07.2018
 

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonetový byt, situovaný v obytnom podkroví dvojpodlažného domu s výťahom na ulici Hlavná v blízkosti Nám. Maratónu mieru. Súčasní majitelia nadobudli túto nehnuteľnosť pred 10 rokmi v stave holobyt - ako otvorený, veľkoryso dimenzovaný priestor. V spolupráci s renomovaným bytovým architektom tu postupne vytvorili atraktívny byt, spájajúci v sebe účelnosť a komfort s prvkami luxusu a nadčasovej elegancie.
Na spodnom podlaží sa cez vstupnú predsieň dostaneme do obývacej miestnosti s krbom, ktorá cez svoju jedálenskú časť nadväzuje na kuchyňu. V obývacej miestnosti za atypickou dizajnovou stenou sa nachádzajú vstupy do dvoch ďalších obytných miestností - spálne s oddeleným šatníkom a izby slúžiacej momentálne ako pracovňa. Na tomto podlaží sa nachádza kúpeľňa s dvoma umývadlami, WC misou, bidetom a sprchou. Vedľa je umiestnená technická miestnosť s plynovým kotlom slúžiacim na dodávku tepla a teplej vody pre celý byt. Na vrchnom podlaží na ploche približne 40 m2 je vytvorená ďalšia obytná miestnosť so šatníkom a kúpeľňa s WC a hydromasážnou vaňou.
Jedinečný charakter tejto nehnuteľnosti dotvára terasa (átrium) o rozlohe 25 m2, ktorá je prístupná z obývacej miestnosti veľkými dvojkrídlovými dverami. Špecifický spôsob jej prestrešenia umožňuje užívať si slnko a čerstvý vzduch po väčšiu časť roka a prestavuje tak ideálne miesto pre relax domácich, či spoločenské posedenia v kruhu priateľov.
V byte je zabudovaná klimatizácia a elektronický zabezpečovací systém, priestor terasy je navyše monitorovaný bezpečnostnou kamerou. K bytu prislúcha pivnica o výmere 4 m2, nachádzajúca sa v suteréne. Cena bytu zahŕňa kompletné vybavenie a zariadenie, kvalitný nábytok vyrobený na mieru, zabudované kuchynské elektrospotrebiče zn. Elektrolux a Bosch (americká chladnička, mikrovlnná a elektrická rúra, sklokeramická varná doska, komínový digestor, umývačka riadu a pod.), ďalej tiež práčka a sušička bielizne.
Atraktívna lokalita tejto nehnuteľnosti umožňuje novým majiteľom naplno využiť všetky benefity života v centre mesta, ľahkú dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti, široké možnosti realizácie kultúrnych, športových a spoločenských aktivít. Zároveň však umiestnenie bytu v dome a jeho stavebno-technické riešenie poskytuje pocit súkromia, bezpečia a pohody. Parkovanie je možné bezprostredne pri dome v rezidentskej zóne.

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: