Reality Mix - katalóg 97 181 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Exkluzívne na predaj ideálny dvoj generačný dom na Podhradovej s krásnym výhľadom na Košice

Huncovská, Košice - Sever

Cena:329 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-20682
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:150 m2
Úžitková plocha:360 m2
Plocha parcely:528 m2
Plocha záhrady:150 m2
Popis vybavenie:čiastočne podľa dohody
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Kúrenie:Lokálne - plynové
Vložené:27.04.2018
Upravené:14.09.2018
 

Century 21 a Martin Bilý Vám ponúkajú exkluzívne na predaj, rodinný dom v lukratívnej lokalite Podhradova v Košiciach. Dom sa nachádza na ulici Huncovska č.8, ktorej poloha umožňuje krásny výhľad na mesto.
Nehnuteľnosť je dispozične ideálne riešená ako dvoj generačný rodinný dom s prepojením cez suterén (pôdorysy priložené pri fotkách). Dva samostatné vstupy a garáže umožňujú nerušené bývanie. Podlahová plocha celého domu je 360 m2 a celková výmera pozemku 520 m2. Nehnuteľnosť sa skladá z 3 podlaží: 1. podzemné podlažie, 1. nadzemné podlažie a 2. nadzemné podlažie. V dome je rozsiahly obývateľný suterén, kde je umiestnený spoločný kotol, sauna, bazén pre saunu, práčovňa a chladná pivnica pre uloženie potravín.
Každá polovica domu má samostatnú kúpeľňu, toaletu, obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu a detskú izbu alebo pracovňu. Pre príjemné strávenie letných dní je k dispozícii vonkajšia terasa so záhradou, bazén vyhrievaný fotovoltaickými článkami, altánok a vonkajší krb. Pre zimnú pohodu má každá polovica domu samostatný kozub.
Ozdobou domu sú mramorové a travertínové schodiská a pre milovníkov klasického domáceho chleba je v suteréne viacúčelová pec aj s možnosťou údenia.
V prípade Vášho vážneho záujmu, Vás budeme veľmi radi sprevádzať pri prehliadke tohto krásneho domu a ukážeme Vám, čo všetko Vám ponúka.
Prosím kontaktujte ma na telef. čísle: Martin Bilý 0905 331 603

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: