Reality Mix - katalóg 109 198 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

CENTURY 21 Golden Real ponúka -Hľadáte vysoký štandard mestského bývania? Ste na správnej adrese

Črmeľská cesta, Košice - Sever

Cena:295 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-20390
Dispozícia bytu:3-izb.
Podlažia v dome:3
Počet podlaží v dome:3
Celková podlahová plocha:197 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Druh bytu:V nájomnom dome (činžovnom)
Balkón:20 m2
Vložené:20.03.2018
Upravené:20.03.2018
 

Ponúkame na predaj nadštandardný byt v tehlovej novostavbe v lukratívnej lokalite Košice - Sever. Moderný penthouse s veľkorysou rozlohou umiestnený na najvyššom, treťom poschodí obytného domu ponúka 155 m2 podlahovej plochy bytu, nádhernú terasu s výmerou 22 m2 a loggiu s výmerou 20 m2. Nehnuteľnosť sa vyznačuje účelovou architektúrou - dômyselne je oddelená denná a nočná časť. Priestranná obývacia izba a kuchynská časť s jedálňou sú orientované na západnú stranu, s priamym východom na terasu. Komfortné bývanie podčiarkujú priestranné izby, samostaný šatník, práčovňa. V cene bytu je garážové státie, ktoré umožňuje majiteľovi bezproblémový prístup k výťahu a vstup "suchou nohou" až priamo do bytu.
Nízke prevádzkové náklady na bývanie vyplývajú zo samostaného kúrenia a vlastného ohrevu vody. Byt sa predáva v štádiu holobytu.
Samozrejmosťou je výťah končiaci priamo pred bytom. Bývanie v penthouse poskytuje najvyššiu mieru súkromia bez susedov a ponúka nádherný výhľad na okolie zo všetkých svetových strán.

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: