Reality Mix - katalóg 99 292 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

CENTURY 21 Realitné Centrum ponúka -Luxusný RD pre náročného klienta

Pod horou, Košice - Myslava

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:Info v kancelárii
Číslo zákazky:REALITYMIX-20210
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:139 m2
Úžitková plocha:278 m2
Plocha parcely:715 m2
Kúrenie:Ústredné - plynové
Vložené:10.02.2018
Upravené:06.10.2018
 

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj moderný, 6 izbový RD, kompletne náročne novozrekonštruovaný v r. 2015, na 7á pozemku, o celkovej úžitkovej ploche 278 m2, nachádzajúci sa v krásnej lokalite v blízkosti mesta, zároveň však v prírode, pod lesom, v tichej, slepej uličke.
Je postavený ako funkcionalistická mestská vila v minimalistickom štýle s vysoko nadštandardným technickým spracovaním.
Dom je obkolesený zeleňou, potokom a ďalším veľkolepým pozemkom o výmere 21 á, /so záhradným domčekom/, ktorý je možné v prípade záujmu prikúpiť k tejto rezidencii.
Táto nehnuteľnosť poskytuje komfort pre klienta, ktorý ocení použité nadštandardné materiály, ako aj dispozičné riešenie. Na 1. podlaží sa nachádza priestranná garáž prepojená s domom, 3 spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza denná časť domu, a to: kuchyňa vybavená kuchynskou linkou na mieru, v tvare písm.U, osadená fládrovanou kamennou pracovnou doskou a vstavanými elektrospotrebičmi, jedáleň, obývacia izba s krbom, detská izba, kúpeľňa s vaňou a toaletou a ďalej spálňa s výhľadom na les. Použité svetlé farby interiéru dom krásne presvetľujú. Podlahové vykurovanie pokrýva na mieru rezaný, leštený a fládrovaný travertín z Talianska. V izbách sú nové kvalitné drevené podlahy so zákazkovej dreviny, vstavané radiátory v stenách hornej časti a podlahové kúrenie v spodnej časti domu. V dome je osadený biokrb, má však aj predprípravu na 2 klasické krby. Na dome sú nadštandardne veľké drevené okná vyrobené na zákazku. V celom dome sú osadené sklenené dvere, dom je taktiež riešený bezprahovo a sú v ňom postavené letmé visuté schody. Vstupná chodba je vybavená vstavaným šatníkom a vykurovaným botníkom. Orientácia RD V-J-Z. Trávnik v okolí domu je starostlivo upravený a zavlažovaný aut. systémom. Cez pozemok preteká regulovaný potok, ktorý iba podčiarkuje relaxačný účinok krásnej záhrady so smutnou vŕbou a posedením pod ňou. Dom je napojený na všetky IS a vedie k nemu miestna komunikácia pokrytá novým asfaltom. Pred domom je parkovisko pre 6 áut. Zóna vytvorená smerom na Bašku poskytuje unikátny vzdušný a hlukový filter. RD nemá priamych susedov zo štyroch strán. Šírka pozemku je cca 18m.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, hypotekárne sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Táto ponuka je určená pre výnimočného klienta.
Prosím, iba vážni záujmcovia !
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: