Reality Mix - katalóg 97 935 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Areál s reštauráciou, vínnou pivnicou, športoviskom v Kopčanoch

Kopčany

Cena:260 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-089-N00811
Úžitková plocha:500 m2
Počet podlaží v dome:1
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Typ zariadenia:Reštaurácia
Ostatné:Plot; Parkovisko
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Kúrenie:Ústredné - plynové
Odpad:Kanalizácia
Vložené:18.06.2018
Upravené:18.06.2018
 

Na Záhorí, v obci Kopčany, ktoré spájajú diaľnicu D1 s kráľovským mestom Skalica, je na predaj objekt so špecifickým zámerom. Tento krásny veľký jedinečný polyfunkčný objekt sa nac hádza na kraji obce, hneď vedľa miestneho futbalového ihriska.
Krásna reštaurácia, luxusný vínny sklep, štýlová terasa, tenisový kurt a trávnatý priestor, to všetko sa nachádza v oplotenom areály tohto objektu. Nakoľko je reštaurácia veľmi známa, je možnosť v tomto smere pokračovať a ťažiť z predchádzajúcej histórie.
Technické parametre objektu:
Výmera celého areálu vrátane budov je 5 229 m2.
Reštaurácia: úžitková plocha prízemia a salónika na poschodí: 250 m2, bar, komplet vybavená nová kuchyňa. Má kapacitu 40 ľudí v reštaurácii a 20 ľudí v salóniku. Priestor je vhodný pre obchodné večere, posedenia, firemné stretnutia, oslavy, menšie svadby.
Štýlová vínna pivnica: úžitková plocha: 180 m2, krásna klenba z tehál, rozdelený priestor na reprezentatívnu spoločenskú časť a zázemie pre ochutnávku vín, pivnica o rozmeroch 6x30 m. Tento priestor na Vás dýcha atmosférou, ktorá rozochveje srdce každého návštevníka. Vínna pivnica má kapacitu 50 ľudí. Je ideálnym miestom pre tematické podujatia, nesúce sa v znamení vína.
Športový areál: výmera ihriska 663 m2 je určená pre rôzne športy ako napríklad: nohejbal, hokejbal, tenis a pod.
V celom objekte sa nachádza ešte: trávnatá plocha, krytá vonkajšia terasa s krbom o výmere 70 m2, vhodná na rodinné alebo firemné oslavy v letných mesiacoch, hospodárska budova s technikou pre celý objekt, kde je aj sociálne zázemie. Terasu so vstupom z reštaurácie ocenia milovníci futbalu, lebo je orientovaná priamo na futbalové ihrisko. „Online“ zápasy tu môžete sledovať pri poháriku vína alebo pri kávičke.
Čaro celého areálu dopĺňajú aj vysadené stromčeky, pekne upravený dvor s posedením, výhľad na okolité polia a hlavne pohodlné parkovanie priamo v objekte.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Havelová Nela

GSM: +421 905 443 776

E-mail: nela.havelova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: