Reality Mix - katalóg 95 825 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Rodinný dom - chalupa na predaj v obci Jatov - okr. NZ

53501, Jatov

Cena:36 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-084-N00859
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:461 m2
Úžitková plocha:62 m2
Plocha parcely:918 m2
Plocha záhrady:457 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové
Ostatné rozvody:Satelit
Vložené:22.05.2018
Upravené:07.11.2018
 

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Jatov. Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce na slnečnom a rovinatom pozemku s dobrou celoročnou dostupnosťou. Výme ra pozemku je 918 m2, orientovaný je na západnú stranu. Dom sa nachádza na tichej ulici. K domu je možnosť odkúpenia aj záhrady o rozlohe 1 798 m2. Dom je vhodný na celoročné bývanie ako aj na trávenie voľného času počas víkendov a prázdnin.
POPIS DOMU
Dom je v pôvodnom stave. Kúrenie je riešené plynom (gamatky). K domu prislúcha garáž, vlastná studňa (úžitková voda) a do domu je dotiahnutá aj obecná voda (pitná). Dom má vlastnú žumpu.
DISPOZÍCIA
Z chodby (6,84 m2) sa vchádza do obývacej izby (16 m2) a do kuchyne (15,72 m2), ktorá je centrálnou miestnosťou. Z kuchyne sa ďalej vchádza do spálne (16,4 m2), špajze (2,78 m2), kúpeľne (3,65 m2) a WC (0,80 m2). Za domom sa nachádza hospodárska budova.
LOKALITA
Obec Jatov sa rozprestiera v Podunajskej nížine, 27 km od Nových Zámkov. Zaberá plochu 1 866 ha so 790 obyvateľmi. Súčasťou obce je aj rybník, na ktorom si môžete zachytať ryby. Jatov susedí s obcou Tvrdošovce, v ktorej sa nachádza termálny prameň spolu s termálnym kúpaliskom. Termálne kúpalisko nájdete aj v obci Poľný Kesov, ktorý je vzdialený od obce Jatov 7 km. Thermal park NITRAVA Vám poskytne možnosť celoročného kúpania. 30 km od Jatova je vzdialená aj obec Podhájska, ktorá je známa svojim bohatstvom v podobe termálnej vody, ktorej zloženie je podobné vode z mŕtveho mora.
Výborné možnosti športového vyžitia nájdete na rieke Váh. Splavovanie, člnkovanie, rybárčenie sú aktivity, ktoré v blízkom okolí obce Jatov určite nájdete. Priaznivci plachetníc a motorových člnov si tiež prídu na svoje. Prípadné uskladnenie je možné vo dvore, ktorý je dostatočne priestranný.
Obec má dobre vybudovanú cestnú infraštruktúru, autobusovú a železničnú dopravu.
ODPORÚČANIE MAKLÉRA
Obec Jatov sa nachádza 95 km od hlavného mesta. Práve preto je výbornou voľbou pre ľudí, ktorý chcú utiecť od ruchu veľkomesta.
Táto víkendová chalupa môže byť miestom, kde načerpáte nové sily do pracovného týždňa.
Ak hľadáte príjemné a tiché prostredie s tou pravou atmosférou dediny, tak toto je chalupa ideálna pre Vás.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...), bezplatnú konzultáciu s hypotekárnym špecialistom a tiež bezplatné vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho financovania.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Pinkavová Nikola

GSM: +421907380862

E-mail: nikola.pinkavova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: