Reality Mix - katalóg 97 106 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj obchodnej budovy pohostinstva Horný Pial okr.Levice

53501, Horný Pial

Cena:115 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02103
Celková plocha:754 m2
Počet miest na parkovanie:5
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Účel budovy:Obchodné centrum
Doprava:vlak; cesta; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt; Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Individuálne
Kúrenie:Ústredné - plynové
Ostatné rozvody:Satelit
Vložené:09.02.2018
Upravené:21.08.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj/prenájom jednopodlažnú obchodnú budovu, v obci Horný Pial. Budova sa nachádza vedľa hlavnej cesty medzi mestami Levice a Nové Zámky. Vzd ialená je 12 km od termálneho kúpaliska Podhájska.
V súčasnosti je v objekte prevádzkované pohostinstvo a maloobchodná predajňa drogérie a rozličného tovaru. Pohostinstvo prešlo v roku 2011 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové plastové okná, stierky, podlahy, sociálne zariadenia a nové IS.
Dispozičné riešenie budovy – vchod cez pohostinstvo, oproti ktorému je bar, vľavo sa nachádza veľká spoločenská miestnosť a dve sociálne zariadenia pre hostí. V zadnej časti je umiestnený sklad, sociálne zariadenie pre zamestnancov, predajňa rozličného tovaru a prechod do vonkajšej časti na terasu s prístreškom. Budova má aj dve ďalšie miestnosti, v ktorých je možnosť zriadiť ďalšiu maloobchodnú prevádzku alebo rozšíriť už existujúcu prevádzku.
Nehnuteľnosť disponuje rozsiahlym pozemkom o výmere 754 m2. Na pozemku je aj možnosť parkovania, úprava parkovacej plochy je už ponechaná na nového majiteľa.
Kompletné zariadenie je súčasťou ceny nehnuteľnosti.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fabianová Diana

GSM: 0905632675

E-mail: diana.fabianova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: