Reality Mix - katalóg 98 257 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Pasívny rodinný dom v Holíči.

53501, Holíč

Cena:230 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-089-N00848
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:drevené
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:0
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:173 m2
Úžitková plocha:125 m2
Plocha parcely:1396 m2
Doprava:vlak; cesta; MHD; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Odpad:Kanalizácia
Vložené:24.09.2018
Upravené:24.09.2018
 

V meste Holíč, v lokalite mimo hlavnej cesty, na Kopčanskej ulici, sa nachádza rodinný dom kolaudovaný v roku 2012, ktorý sa v súčasnosti ponúka na predaj.
Ide o pasívny dom, ktorý má veľmi nízke mesačné náklady, je energeticky úsporný. Disponuje všetkými novodobými výdobytkami techniky, ktoré umožňujú plnohodnotné a príjemné bývanie. Aj keď je dom postavený z dreva, nosné steny a priečky vo vnútri sú murované.
Technické údaje: teplo je zabezpečené elektrickým podlahovým infrakúrením, rekuperácia, solár na teplú vodu, alarm, celý dom je zateplený 40 cm polystyrénom, podlaha je zateplená 30 cm polystyrénom a strop 88 cm polystyrénom, rozvody vody sú v medi, sedlová keramická strecha, vonkajšie elektrické žalúzie, plastové okná, vchodové drevohliníkové dvere, interiérové masívne dvere, v celom dome je podlaha riešená dlažbou, na pozemku sa nachádzajú aj dve funkčné studne.
Vstup do domu je riešený zádverím prepojeným s chodbou, z ktorej sa jedným smerom dostanete k dominantnému priestoru domu – obývačky spojenej s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu, opačným smerom sú 3 izby, technická miestnosť, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a WC. V kuchyni sú zabudované spotrebiče: elektrická rúra, chladnička, indukčná varná doska, digestor, mikrovlnka. Umývačka riadu je samostatne stojaca, ale tvorí jednu líniu s kuchynskou linkou, ktorá je vo vysokom lesku.
Celý pozemok je pekne upravený, oplotený kombináciou kameň a drevo s vysadenými tujami, vstup z ulice je cez kovanú elektrickú bránu, priamo do dvora, kde sa nachádza veľká hospodárska budova. Príjemným posedením sa majiteľom domu stala aj vonkajšia terasa s kamenným krbom, ktorá je podpivničená.
Výmera celého pozemku je: 1 396 m2, zastavaná plocha domu je 173 m2, úžitková plocha domu je 125 m2.
Ponuka takéhoto rodinného domčeka sa len tak neopakuje, preto si dohodnite obhliadku už dnes!

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Kubina Dušan

GSM: +421 903 232 487

E-mail: dusan.kubina@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: