Reality Mix - katalóg 97 082 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Novostavba v Holíči na pozemku 584 m2

Holíč

Cena:98 800 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-089-N00858
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:0
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:119 m2
Úžitková plocha:96 m2
Plocha parcely:584 m2
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Vložené:30.11.2018
Upravené:30.11.2018
 

Nový rodinný dom, ktorý je v súčasnosti v štádiu rozostavanosti, ponúkame na predaj v Holíči, v novovybudovanej lokalite – ulica A. Dubčeka.
Dom je prízemný, zastavaná plocha dom u 119 m2, úžitková plocha 96 m2, šírka domu 12,5 m a dĺžka 9,5 m. Pozemok je široký 19 m, takže zostane časť pozemku ešte aj na plnohodnotný vjazd do dvora alebo parkovanie pre autá. Nakoľko je stavebná čiara pre dom 5 m od chodníka, sú poriešené aj ďalšie dve parkovacie státia priamo pred domom.
Dispozícia: zádverie, komora, tri izby, obývačka s jedálenskou časťou, kuchyňa, dve kúpeľne s toaletami. Obývačka spolu s kuchyňou a jednou izbou sú orientované do dvora pre väčšie súkromie a východ na terasu. Je možnosť pozemok upraviť buď úplne na rovinatý alebo s kaskádovitým terénom, čiže odstupňovanými terasami vo dvore.
Rodinný dom ponúkame v štádiu hrubej stavby s plastovými oknami s trojsklom, vchodovými dverami, väzníkovou strechou s pochôdznou povalou a strešnou krytinou zn. Tondach čiernej farby. Dom je napojený na kanalizáciu, vodovodná šachta je osadená pred domom, plynová prípojka je taktiež natiahnutá na pozemok, elektrina bude napojená začiatkom roku 2019.
Kúpou domčeka určite nezaháľate, nová lokalita, krásne prostredie novovybudovaných okolitých rodinných domov dotvára to správne prostredie pre Vaše bývanie!

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Havelová Nela

GSM: +421 905 443 776

E-mail: nela.havelova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: