Reality Mix - katalóg 97 934 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj chata-stavebný pozemok Hájske-Mladý Háj, Nitra.

53501, Hájske

Cena:65 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02238
Zastavaná plocha:88 m2
Plocha parcely:2588 m2
Druh objektu:panelová
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:0
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Elektrina:Elektro - 120 V; Elektro - 230 V
Voda:Voda - rozvod studenej a teplej vody
Kúrenie:Lokálne - elektrické
Vložené:13.09.2018
Upravené:13.09.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj murovanú prízemnú 2 izbovú chatu s veľkým pozemkom vhodný aj ako stavebný pozemok v obci Hájske, časť Mladý Háj okres Šaľa, 19 km o d mesta Nitry.
Plocha:zastavaná 88 m2, pozemok o veľkosti 2588 m2. Pozemok je rožný, celý oplotený, dobrá prístupová cesta s výborným napojením na R1.
dispozičné riešenie: predným hlavným vchodom sa dostaneme do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou, z kuchyne sa dostaneme do menšej miestnosti slúžiacej na záhradné náradie,z obývačky do kúpeľne a WC z ktorého vedú dvere do samostatnej veľkej izby z ktorej je východ von na zastrešenú terasu. Varenie je zabezpečené plynovou bombou, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický prietokový ohrievač, kúrenie el. radiátormi.
Stavba z roku 2002.
Okná:drevené(pôvodné).
Voda: vlastná kopaná studňa hĺbka 22m.
Konštrukcia objektu: debniace tvárnice.
Rovná strecha, pokrytá novým plechom v tvare škridly.
Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka,studňa, ovocné stromy ako sú hrušky,jablone,slivky,orechy, vinič v troch radoch o výmere 146 m2 - 73 koreňov štepu. Súkromie na pozemku je zabezpečené výsadbou divého viniča a stále zelených tují.
Výhody: slnečný veľký pozemok, vhodný aj na rozdelenie na viacero stavebných pozemkov, nakoľko je rožný a má prístup z viacero strán, tiché prostredie, kúsok od pozemku je autobusová zastávka.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fabianová Diana

GSM: 0905632675

E-mail: diana.fabianova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: