Reality Mix - katalóg 98 397 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, Rekreačný rad,4 izby, pozemok 228 m2, parkovanie, záhradka...

53501, Dunajská Streda

Cena:95 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-044-N05824
Poloha objektu:radový
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:59 m2
Úžitková plocha:85 m2
Plocha parcely:228 m2
Plocha záhrady:169 m2
Doprava:cesta
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 120 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Kúrenie:Lokálne - elektrické
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Káblové rozvody
Vložené:18.09.2018
Upravené:19.09.2018
 

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj exkluzívny a nízkoenergetický 4 izbový dom v tichej lukratívnej časti mesta Dunajskej Stredy na ulici Rekreačný rad. - C2
Úžitková ploch a domu je 85 m2 na pozemku s rozlohou 228 m2 sú vytvorené 2 parkovacie miesta a vlastná uzavretá záhradka.
Nehnuteľnosti sú stavané z kvalitných materiálov. Dispozičné riešenie domu je rozdelená na dennú a nočnú časť bývania. Cez kryté závetrie sa vstupuje do zádveria , odkiaľ sa vstupuje do hygienickej miestnosti a do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou odkiaľ je prístup na terasu. Na poschodí domu sa nachádzajú tri samostatné izby a priestranná kúpeľňa s umývadlom, s vaňou a WC.
Obvodový plášť domu je murovaný z „červenej” 250mm-ej tehly Porotherm, sú zateplené s tepelnou izoláciou hrúbky 15cm a v soklovej časti so Styrodurom hrúbky 12cm. Základy a spodná doska sú železobetónové, priečky a vnútorné deliace steny sú z tehál s dvojvrstvovými omietkami Baumit. Krov je drevený so zavesenými podhľadmi zo sadrokartónu Knauf. Zateplenie strechy je 30 cm minerálna rohož.
Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z hliníkového pásové plechu Prefa, antracitovej farby. Rozvody vody sú z hliník plastu značky Rehau. Vykurovanie domu je riešené s elektrickým podlahovým kúrením.
Elektroinštalácie systému Legrand a príprava pre wifi a satelitné tv - prijímanie. Sanita, dlažby, parkety a obklady sú moderné . Okná sú plastové s koeficientom priestupnosti skiel k 1,1.
Cena rodinného domu zahŕňa dokončenie interiéru bez kuchynskej linky. Architektonický moderný designový výraz hmoty domov stupňujú farebne riešené silikátové omietky fasád v kombinácii s kvalitnými tehlovými obkladmi Rustique.
Rodinný som sa nachádza blízko termálneho kúpaliska ako aj centra Dunajskej Stredy.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Csibová Alžbeta

GSM: +421 905 662 259

E-mail: alzbeta.csibova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: