Reality Mix - katalóg 94 745 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj: Rodinný dom, 4 izby, Dunajská Streda, Hájska ulica, na kľúč, pozemok 547 m2,

Dunajská Streda

Cena:132 000 EUR
za nehnuteľnosť
Poznámka k cene:cena na kľúč
Číslo zákazky:REALITYMIX-044-N05857
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:0
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:121 m2
Úžitková plocha:95 m2
Plocha parcely:547 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Supermarket
Elektrina:Elektro - 120 V
Kúrenie:Lokálne - elektrické
Odpad:Kanalizácia
Ostatné rozvody:Káblové rozvody
Vložené:12.10.2018
Upravené:12.10.2018
 

Ponúkame na predaj nízkoenergetický 4 izbový samostatne stojaci jednopodlažný rodinný dom s pozemkom 547 m2, v tichej lukratívnej časti mesta s úžitkovou plochou 95,40 m2, krytým v stupom 12,80 m2 a polo krytou terasou 11,40 m2.
V cene je dokončený interiér domu bez kuchynskej linky.
Na pozemku k domu sú vytvorené vlastné 2 parkovacie miesta s vlastnou príjazdovou uličkou z ulice cez bránu na diaľkové ovládanie. Nehnuteľnosť je stavaná z kvalitných materiálov.
Dispozičné riešenie domu je rozdelená na dennú a nočnú časť bývania. Cez kryté závetrie sa vstupuje do zádveria , odkiaľ sa vstupuje do hygienickej miestnosti a do priestrannej prepojovacej haly. Rohová kuchyňa s varným ostrovčekom a so špajzou je prepojená s obývacou izbou, odkiaľ je prístup na polo krytú terasu. Z prepojovacej haly sa otvárajú dve samostatné detské izby, spálňa je s vlastným šatníkom a priestranná kúpeľňa s umývadlom, s vaňou, s veľkou sprchou a WC.
Obvodový plášť domu je murovaný z „červenej” 250mm-ej tehly Porotherm, sú zateplené s tepelnou izoláciou hrúbky 20 cm a v soklovej časti so Styrodurom hrúbky 12cm. Základy a spodná doska sú železobetónové, priečky a vnútorné deliace steny sú z tehál s dvojvrstvovými omietkami Baumit.
Krov je drevený so zavesenými podhľadmi zo sadrokartónu Knauf. Zateplenie strechy je 30 cm minerálna rohož. Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z hliníkového pásové plechu Prefa, antracitovej farby. Rozvody vody sú z hliník plastu značky Rehau.
Vykurovanie je elektrické podlahové kúrenie DEVI s automatickým ovládaním, termostatmi v každej miestnosti. Elektroinštalácie systému Legrand a príprava pre wifi a satelitné tv - prijímanie. Sanita, dlažby, parkety a obklady sú moderné . Okná sú plastové s koeficientom priestupnosti skiel k 1,1.
Architektonický moderný designový výraz hmoty domov stupňujú farebne riešené silikátové omietky fasád v kombinácii s kvalitnými tehlovými obkladmi Rustique.
Rodinný dom sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí novovytvorenej obytnej časti Dunajská Streda.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Csibová Alžbeta

GSM: +421 905 662 259

E-mail: alzbeta.csibova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: