Reality Mix - katalóg 109 959 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj: 4 izbový byt, Dunajská Streda, na kľúč, 90 m2 + 7 m2 terasa, novostavba

Malotejedská, Dunajská Streda

Cena:84 500 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-044-N05631
Dispozícia bytu:4-izb.
Podlažia v dome:1
Počet podlaží v dome:3
Celková podlahová plocha:90 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Vlastníctvo:osobné
Druh bytu:Iný
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; MHD
Elektrina:Elektro - 120 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Ústredné - plynové
Ostatné rozvody:Káblové rozvody
Vložené:07.02.2018
Upravené:23.02.2018
 

Ponúkame na predaj 4 izbové byty na 1.poschodí v novostavbe v Dunajskej Strede s rozlohou 90 m2 s terasou 10 m2. Novostavba bytového domu Alicante sa nachádza na konci Malotejedske j ulici v Dunajskej Strede.
Jedná sa o viacpodlažný bytový dom s 30 bytmi umiestnených v troch sekciách s troma samostatnými vstupmi. Objekt má tri nadzemné podlažia. Prvé nadzemné podlažie obsahuje 18 garážových státí. Ďalšie parkovacie státia sa nachádzajú pred bytovým domom. K novostavbe patrí aj uzavretý vnútro-areálový park.
*Konštrukčný systém stavby: Strešné konštrukcie sú tvorené zateplenou sedlovou strechou. Ako tepelná izolácia stropu/strechy sedlovej strechy je navrhnutá TI hr. 250 mm z dosák NOBASIL umiestnená v rovine stropu nad posledným podlažím. Na strešný plášť sa použije hydroizolačná fólia a keramická strešná krytina v charaktere mediteránskej krytiny značky LA ESCANDELLA.
Všetky zvislé obvodové konštrukcie sú z tehál LEIER PLAN 38. Pre zateplenie obvodového plášťa je navrhnutý kontaktný zatepľovací systém s použitím tepelnoizolačných dosiek z min. vlny NOBASIL hr. 120 mm a hr. 30 mm pri osteniach. Povrchová fasádna úprava je z farebnej omietky BAUMIT.
*Steny,priečky Vnútorné nosné konštrukcie sú z tehál Leier Plan 25. Deliace priečky v bytoch sú z tehál Leier Plan 11,5.
*Podlahy Jednotlivé podlahy sú navrhnuté podľa účelu. V prevažnej miere prevládajú podlahy keramické, drevené, v časti vstupnej terasy a na vonkajšej terase dlažba mrazuvzdorná.
*Výplne otvorov, okná Okná sú panoramatické, čím zabezpečujú vyšší komfort bytov a lepšie prepojenie interiéru s exteriérom. Okná a dvere na terasy a lodžie sú z plastových sedemkomorových profilov HORIZONT Ps penta plus s izolačným trojsklom. Farba plastového profilu je z oboch strán (interiér/exteriér) orechová. Vnútorné parapety sú tiež identickej farby.
*Zdravotechnika – voda, kanalizácia Teplá úžitková voda je pripravovaná v spoločnej kotolni, ktorá sa nachádza v časti bytového domu B. Studená a teplá voda je privedená do každého bytu inštalačnými šachtami, každý byt má vlastné meranie spotreby teplej a studenej vody vodomermi. *Zdravotechnika – zriaďovacie predmety Zriaďovacie predmety sú zrealizované podľa nasledujúceho štandardu a v rozmedzí podľa projektu:
- Umývadlá, umývatká, závesné WC sú značky KOLO Prime Style. - Umývadlové, vaňové batérie sú značky GROHE Bau Loop a sprchové batérie a sety GROHE Tempesta. - Akrylátové vane značky KOLO Modo 170x75mm - Pre závesné WC sú inštalované podomietkové, skryté závesné systémy s nádržou značky GEBERIT.

*Vykurovanie V bytovom dome je navrhnuté ústredné vykurovanie s rozvodmi tepla z plynovej kotolne, ktorá je umiestnená v sekcií B na 3 N.P. Vykurovanie v bytoch je podlahové, v kúpeľniach sú umiestnené elektrické rebríkové vykurovacie telesá s možnosťou regulácie. Pre výpočet spotreby tepla pre jednotlivé byty, budú umiestnené merače.
*Elektroinštalácia – Meranie spotreby elektrickej energie každého bytu samostatne, spoločných spotrieb bytového domu (osvetlenie chodieb, kočikárne a pod.) a technologického zariadenia je sústredené v samostatných miestnostiach v sekcií B na 3.N.P.

Zásuvky a vypínače budú realizované kompletne vo všetkých miestnostiach bytu v štandardnej bielej farbe.
*Cenník 4 izbových bytov Cena holobytu s plochou 90 m2 + terasa 7 m2 - 84 500 EUR - cena štandard 98
Cena holobytu s plochou 90 m2 + terasa 10 m2 - 84 500 EUR - cena štandard 98 000 EUR
V cene nie je zahrnutá:
Cena krytého vonkajšieho státia je 2500,- EUR
Cena garáže je 12 000,- EUR
Cena dvojgaráže je 22 000,-EUR Termín dokončenia:Sekcia B - 1 Q 2018
Alicante APARTMENTS
Miesto, kde sa Vaše túžby stretnú so skutočnosťou. Vybrali ste si svoj byt a začínate riešiť hypotéku? Aj tu vám vieme pomôcť. Veľkou výhodou pre Vás je kompletný hypotekárny servis.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Csibová Alžbeta

GSM: +421 905 662 259

E-mail: alzbeta.csibova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: