Reality Mix - katalóg 99 295 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na prenájom kancelárske priestory, vlastné parkovisko, Dunajská Streda

53501, Dunajská Streda

Cena:110 EUR
za m2/rok
Číslo zákazky:REALITYMIX-044-N05676
Plocha kancelárií:116 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Druh prostor:Kancelárie
Doprava:vlak; cesta; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové
Odpad:Kanalizácia
Vložené:21.03.2018
Upravené:21.03.2018
 

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom kvalitné kancelárske priestory s rozlohou 31, 25, 47 a 13 m2 v Dunajskej Strede. Svojou vynikajúcou polohou je objekt výborne dostupný z centra mesta a poskytne vám komfort pre Vaše obchodné aktivity.
- Parkovanie
Bezproblémové parkovanie je zabezpečené dostatočným počtom parkovacích miest priamo pred budovou. Parkovisko je vyhradené pre klientov s možnosťou rezervácie parkovacieho miesta.
- Zabezpečenie
Objekt je napojený na pult centrálnej ochrany PZ SR. Elektronický vrátnik zabezpečuje vstup len povoleným osobám a jednotlivý nájomníci môžu zvlášť ovládať poplašné zariadenie vlastným kódom.
- Úprava interiéru
Vstupné priestory, priestory pred výťahom a schodisko sú upravené mramorovou dlažbou, podlaha v kancelárskych priestoroch je pokrytá laminátovou parketou. Priestory sú vybavené laminátovými dverami a hotovým osvetlením. Všetky priestory sú vetrané oknami otváranými do priestoru.
- Komunikácie
Komunikačný trakt tvorí osobný výťah, schody, WC pre dámy a pánov na každom podlaží.
- Siete a telefóny
Zabudovaná sieť rozvodov pre výpočtovú techniku, telefónne prípojky, montáž klimatizačnej jednotky je pripravená. V budove sú k dispozícii siete Slovak Telekom a UPC.
- Ďalšie výhody
Budúcim nájomcom ponúkame možnosť prenajať si aj ďalšie miestnosti budovy na rôzne účely a podujatia. Klimatizované zasadacie (konferenčné) miestnosti sú vybavené audio – video a prezentačnou technikou, ktoré v prípade potreby záujemcov zabezpečia kvalitné zorganizovanie konferencií, prezentácií, školení a iných podujatí.
Cena za prenájom: 110 €/m2/rok

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Mátis Štefan

GSM: 0908 602 308

E-mail: stefan.matis@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: