Reality Mix - katalóg 94 452 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj rodinného domu v rázovitej obci Čierny Balog

Čierny Balog

Cena:66 500 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01537
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:510 m2
Úžitková plocha:108 m2
Plocha parcely:1054 m2
Doprava:cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnícke zariadenia ; Pošta; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Kúrenie:Ústredné - tuhé palivá; Ústredné - elektrické
Odpad:Kanalizácia
Vložené:13.10.2018
Upravené:30.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v rázovitej obci Čierny Balog na ulici s názvom Slnečná, ktorý už samotný vystihuje ideálnu polohu nehnuteľnosti. Obec patrí medzi najväčšie na Slovensku, jej obyvatelia pracovití a priateľskí.
Celková výmera pozemku spolu so záhradou je 1210 m². Na pozemku sa okrem rodinného domu s úžitkovou plochou 108 m², nachádza aj murovaná garáž s montážnou jamou, drevený záhradný dom, vhodný, na celoročné bývanie, ateliér alebo na iné možnosti využitia.
Ďalej sa na pozemku nachádza plne funkčná udržiavaná hospodárska budova s možnosťou chovu hospodárskych zvierat. V záhrade sú vysadené ovocné dreviny a kry prinášajúce každoročnú kvalitnú úrodu.
Dom je síce v pôvodnom stave, ale permanentne majiteľmi udržiavaný a postavený z kvalitných materiálov a vkusne remeselne vybudovaný. Dom má dva vchody. Prvým od ulice sa vchádza do vstupnej chodby odkiaľ prejdeme do kuchyne a ďalej do technických miestností s veľkým skladom.
Druhý vchod je umiestnený z dvora a vedie na prvé poschodie, na ktorom sa nachádzajú veľké slnečné izby s pôvodnými drevenými podlahami. Ďalej je tam samostatné WC, kúpeľňa a zo skladu potravín vedú schody do podkrovia. Vykurovanie domu je zabezpečené novým elektrickým kotlom, ktorý sa dá kombinovať s kotlom na tuhé palivo, ktoré zabezpečujú podľa vyjadrenia samotných majiteľov v lete príjemný chládok a v zime útulne teplučko. Voda je vlastná zo studne. Odpad je zabezpečený miestnou kanalizáciou.
Čierny Balog je obec s bohatou, viac ako 400. ročnou históriou, kultúrou a tradíciami. So spomínanou históriou súvisí jedinečná, úzkorozchodná Čiernohronská železnica, ktorá kedysi zvážala drevo z hlbokých dolín a lesov a v súčasnosti zabezpečuje prepravu do lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline. Vďaka lesom a nádhernej prírode Veporských vrchov a Nízkych Tatier je to miesto ideálne pre celoročné bývanie. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu obchody, zdravotné strediská, materské a základné školy. Pre milovníkov športu sa tu nachádzajú turistické a cykloturistické trasy a náučné chodníky aj lyžiarsky vlek. Obec je vzdialená 8 km od okresného mesta Brezno, do ktorého premávajú pravidelné autobusové linky.
Celoročným bývaním v tejto obci, ktorú dopĺňa i vidiek so svojou typickou architektúrou, nájdete svoj vysnívaný pokoj v duši...
Ak Vás tieto riadky oslovili, obhliadka Vás presvedčí!

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Hríbiková Anna

GSM: +421 948 049 929

E-mail: anna.hribikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: