Reality Mix - katalóg 97 941 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj pozemku v rázovitej obci Čierny Balog

Čierny Balog

Cena:9 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01539
Celková plocha:747 m2
Druh pozemku:záhrada
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:cesta; autobus
Komunikácia:asfaltová
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Vložené:18.10.2018
Upravené:06.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok v intraviláne rázovitej obce Čierny Balog na ulici s názvom Slnečná, ktorý už samotný vystihuje ideálnu polohu pozemk u.
Ponúkaný pozemok je pravidelného obdĺžnikového tvaru s celkovou výmerou 747 m² s jednoduchým napojením na inžinierske siete (obecná kanalizácia a elektrika). Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Pozemok je mierne svahovitý, z troch strán oplotený. V súčastnosti je na pozemku ovocný sad. Budúci majiteľ môže vďaka polohe a veľkosti pozemku zrealizovať svoje vlastné predstavy a zámery o jeho využití.
V prípade záujmu dávame do pozornosti susedný rodinný dom, ktorý je tiež v našej ponuke a je ho možné kúpiť spolu s ponúkaným pozemkom,čeknite link:
http://reality.remax-slovakia.sk/reality/detail/94576/predaj-rodinneho-domu-v-razovitej-obci-cierny-balog/re-max-diamond/M3899
Vďaka lesom a nádhernej prírode Veporských vrchov a Nízkych Tatier je to miesto ideálne pre celoročné bývanie. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu obchody, zdravotné strediská, materské a základné školy. Pre milovníkov športu sa tu nachádzajú turistické a cykloturistické trasy a náučné chodníky aj lyžiarsky vlek. Obec je vzdialená 8 km od okresného mesta Brezno, do ktorého premávajú pravidelné autobusové linky.
Celoročným bývaním v tejto obci, ktorú dopĺňa i vidiek so svojou typickou architektúrou, nájdete svoj vysnívaný pokoj v duši...
Ak Vás tieto riadky oslovili, obhliadka Vás presvedčí!

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Hríbiková Anna

GSM: +421 948 049 929

E-mail: anna.hribikova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: