Reality Mix - katalóg 95 838 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Rodinný dom v Čaňi

Čaňa, Čaňa

Cena:neuvedená
Poznámka k cene:Info v kancelárii
Číslo zákazky:REALITYMIX-21634
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:320 m2
Úžitková plocha:320 m2
Plocha parcely:1910 m2
Plocha záhrady:1600 m2
Umiestnenie objektu:centrum obce
Telekomunikácie:Internet
Kúrenie:Lokálne - plynové
Ostatné rozvody:Satelit; Káblová televízia
Vložené:20.11.2018
Upravené:03.12.2018
 

CENTURY 21 Golden Real Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Čaňa, vzdialenej iba 15 km z Košíc. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 1920m2, z toho 320m2 je zastavaná plocha domu a na pozemku je ešte postavená poschodová budova (slúžila ako sklad) a garáž, spolu ďalších 132m2 zastavanej plochy. Dom a sklad sú podpivničené. Rodinný dom bol postavený začiatkom 19. storočia (pôvodne to bol Kaštieľ) a slúžil hlavne na bývanie. Má 7 priestranných izieb s nádhernými klenbovými stropmi. Kuchyňa a kúpeľňa s wc je v pôvodnom, zachovalom stave. Dom je ihneď obývateľný. Je kompletne zariadený starším nábytkom. Pozemok je krásny, slnečný a je ako stvorený pre ľudí, ktorí radi trávia svoj čas na čerstvom vzduchu.
Čo sa týka prostredia?
V okolí domu je kompletná občianská vybavenosť: škola, škôlka, obchody, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, kino a dokonca obecná knižnica.
V okolí obce Čana vznikli 4 štrkoviská, ktoré sa využívajú na rekreáciu. Najznámejšie je jazero Tajvan, kde na jeho pobreží je Hotel Pláž a chatová oblasť.

Ponuka realitnej kancelárie

Osobný profil

E-mail: Heslo: