Reality Mix - katalóg 94 556 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj 4 izbový rodinný dom Cabaj-Čápor

Cabaj-Čápor

Cena:59 900 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02214
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:v prízemí
Zastavaná plocha:492 m2
Úžitková plocha:80 m2
Plocha parcely:500 m2
Vložené:30.07.2018
Upravené:23.10.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Cabaj - Čápor v tichej časti iba 6 km od mesta Nitra.
Dom je v pôvodnom stave vhodný na celkovú rekonštrukci u, pričom už bola sčasti začatá rekonštrukcia interiéru (osekané múry do tehly, demontáž gamatiek, odstránenie podláh - na podlahách sú betónové potery) a exteriér, kde boli osekané sokle na dome, odpratané všetky prebytočné veci na dome a v prístavbe.
Dom je z pálenej tehly v kombinácii s kvádrom a prislúcha k nemu 5 árový pozemok. K domu je možné si prikúpiť ďalší 5 árový pozemok, ktorý je za domom.
Dom dispozične pozostáva: predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s výstupom na podkrovie, 2 samostatné izby a ďalšie 2 izby, ktoré boli využívané ako letná kuchyňa.
Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, má aj vlastnú studňu, odpad je riešený do žumpy.
Celý pozemok je oplotený.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Pauke Rudolf

GSM: +421 918 981 029

E-mail: rudolf.pauke@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: