Reality Mix - katalóg 97 082 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj domu Cabaj - Čápor, Nitra

Cabaj-Čápor

Cena:105 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02287
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:zmiešaná
Stav objektu:dobrý
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:160 m2
Úžitková plocha:150 m2
Plocha parcely:1083 m2
Doprava:diaľnica; cesta; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 120 V; Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Lokálne - plynové
Vložené:30.11.2018
Upravené:30.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Cabaj, v tichej uličke časti Čápor.
Tento 5 izbový dom bol postavený v roku 1975 z pálenej tehly a kvádra, je čiastočne podpivničený, v pôvodnom stave, ale zdravý a bez známok vlhnutia.
Postavený je na 10,83 árovom pozemku s rozmermi cca 58 m x 23 m. Napojený je na obecný vodovod, plyn a elektrinu. Kanalizačná prípojka je k dispozícii pred pozemkom s možnosťou napojenia. Na pozemku je vyhĺbená aj vlastná studňa využívaná na zavlažovanie záhrady.
Dispozícia domu:
1.NP: vstup, schodisko, priestranná chodba, veľká kuchyňa, obývacia izba, detská izba a 2 miestnosti určené na WC a kúpeľňu, ktoré treba dokončiť.
2.NP: schodisko, priestranná hala s krbom, veľká slnečná izba s balkónom, spálňa s nádherným výhľadom a ďalším balkónom.

V suteréne sa nachádzajú 2 pivničné miestnosti.
Dom je zaujímavo riešený a vhodný pre väčšiu rodinu alebo po kompletnej rekonštrukcii vhodný aj ako dvojgeneračný dom. Za domom je jednopodlažná prístavba letnej kuchyne, skladu a hospodárske budovy.
Obec Cabaj - Čápor je vzdialená od mesta Nitry 7 km, s dobrou napojenosťou na R1. Takisto je kompletne občiansky vybavená - nachádza sa tu škola, škôlka, obchody, pošta, reštaurácie, benzínová pumpa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fabianová Diana

GSM: 0905632675

E-mail: diana.fabianova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: